Reklama

Jak zrobić maseczkę ze złota?

Kobiety nigdy nie mogły oprzeć się temu cennemu kruszcowi, niezależnie czy jest to złota biżuteria czy maseczka ze złota. W salonach kosmetycznych coraz większość popularność zyskuje właśnie maseczka ze złota. Po przeczytaniu poniższego artykułu dowiesz się o jej leczniczych właściwościach oraz dlaczego kobiety na całym świecie zachwyciły się nią.

Jakie są korzyści z zastosowania płatków złota na twarz?

Złoto aktywuje proces odnowy komórek i odmładza skórę, zmniejsza zmarszczki i drobne linie mimiczne. Sprawia, że skóra ma bardziej młodzieńczy wygląd. Jest pomocne w eliminacji toksyn oraz zwalcza szkody wyrządzone przez słońce. Złoto rozjaśnia skórę, redukuje przebarwienia oraz posiada właściwości przeciwbakteryjne. Płatki złota poprawiają krążenie krwi. Maseczkę z płatków złota mogą stosować osoby z cerą zarówno suchą jak i tłustą.

Jakie są rodzaje maseczek ze złota?

Wyspecjalizowane salony kosmetyczne posiadają dwa najpopularniejsze rodzaje maseczek ze złota:

-maseczka z 24 karatowym złotem z dodatkiem kolagenu

-maseczka z płatków 24 karatowego złota

Niezależnie od typu, kremy, maseczki i żele poza złotem zawierają jeszcze szafran, drzewo sandałowe, kurkumę, miód, aloes i olej z kiełków pszenicy.

Jak zrobić maseczkę ze złota do twarzy?

Najlepiej wykonać maseczkę w dobrym salonie kosmetycznym pod opieką specjalistów. Tylko wtedy można czerpać największe korzyści z terapii. Jednakże, jeśli chcesz to zrobić sama w domu, przede wszystkim, trzeba zainwestować w zestaw dobrej jakości kosmetyków ze złotem.

Najpierw oczyść twarz płynem do demakijażu, który jest dostępny w zestawie. Potem wykonaj peeling twarzy. Następnie użyj kremu lub żelu do wykonania delikatnego masażu, nałóż maseczkę ze złota na twarz. Po określonym upływie czasu zmyj maseczkę. Na koniec zastosuj zimny kompres na twarz i wklep delikatnie nawilżający krem z dodatkiem złota.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama