Reklama

Jak pozbyć się wilgoci z wnętrza samochodu?

Nieświeży zapach po otwarciu drzwi w samochodzie uderza w nos. Przyczyną tego zapachu najczęściej jest wilgoć. Aromatyzowane odświeżacze powietrza rzadko bądź wcale nie eliminuję jego przyczyny. Oto prosty sposób, jak pozbyć się wilgoci, a zarazem odświeżyć wnętrze samochodu.

Reklama

Za charakterystyczny zapach utrzymujący się we wnętrzu samochodu odpowiada brud i piasek, który chłonąc wodę, a następnie ją odparowując powoduje parowanie szyb. Ale jest na to skuteczny środek, który może w tym pomóc – torebka herbaty!

Ze względu na swoje niezwykłe właściwości zwykła herbata to idealne rozwiązanie do pochłaniania nadmiaru wilgoci, równocześnie nadając powietrzu przyjemny zapach. Z pewnością kilka torebek herbaty znajdzie się w twoim domu.

Najpierw należy dokładnie umyć samochód, wewnątrz i na zewnątrz. Następnie powiesić torebkę herbaty w miejscu, w którym najczęściej wieszasz odświeżacz powietrza. Zaletą tego odświeżacza jest to, że możesz wybrać zapach, który chcesz powiesić w samochodzie. Ponadto jest to produkt naturalny nie powodujący alergii.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama