Reklama

Najlepsze sposoby na przechowywanie torebek

Każda kobieta ma w swojej garderobie przynajmniej jedną torebkę. To niezbędny dodatek, który dopełnia elegancką i odświętną stylizację, a także bardzo praktyczny przedmiot. Damska torebka zmieści to, czego nie da się przechowywać w kieszeniach: portfel, klucze, telefon, kilka niezbędnych kosmetyków i wiele innych rzeczy, o który wiedzą tylko kobiety. Choć praktyczne panie ograniczają się do posiadania tylko do kilku torebek, które noszą w zależności od sytuacji, to niektóre mają całkiem pokaźną kolekcję. Problem zaczyna się wtedy, gdy kończy się miejsce w szafie. Źle przechowywane mogą się odkształcać i brudzić. Dlatego warto wygospodarować nieco miejsca, aby pomieścić niezbędne kobiece akcesoria.

Wygospodaruj miejsce w szafie

Chyba nie ma na świecie kobiety, która marzyłaby o garderobie rodem z hollywoodzkich filmów, w której zmieszczą się nie tylko ubrania, ale także buty i torebki. Niestety w polskich realiach, nie każda pani może sobie na nią pozwolić. Dlatego warto wygospodarować dla torebek miejsce w zwykłej szafie. Jeśli pęka ona w szwach warto przenieść rzadziej noszone ubrania do specjalnych plastikowych worków, w których zasysa się powietrze odkurzaczem. Zajmują o wiele mniej miejsca, co sprawi, że wygospodaruje się przestrzeń na torebki. Jeśli nie ma takiej możliwości, przyklej do wewnętrznej strony drzwi samoprzylepne, plastikowe haczyki i zawieś na niej swoją kolekcję.

Co zrobić, gdy brak miejsca na półkach?

Jeśli w twojej szafie brak jest miejsca na półkach, nie trzeba załamywać rąk. W sklepach meblowych można dokupić materiałowe półki, które wystarczy powiesić na drążku. Są one wytrzymałe na tyle i pojemne, że zmieszczą kilka torebek. Można również posłużyć się zwykłym wieszakiem, do którego założy się spinacze, natomiast do nich można przywiesić uszy w torebce. Można również przełożyć torebki do plastikowych lub tekturowych pudeł i umieścić je na dnie szafy.

Kopertówki pod kontrolą

Małe kopertówki są niezbędne do dopełnienia każdej eleganckiej stylizacji. Jeśli nie mieszczą się w szafie, można je w łatwy sposób wyeksponować. Wystarczy sięgnąć po designerskie separatory do książek i umieścić w nich torebki. To praktyczna ozdoba, którą można śmiało ustawić na biblioteczce. Wiele sklepów z wyposażeniem wnętrz oferuje w sprzedaży tekturowe organizery na dokumenty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić w nich torebki i ukryć je przed wzrokiem gości i domowników.

Ważne triki do przechowywania torebek

Niektóre puste torebki mogą się odkształcać, dlatego przechowując je warto czymś je wypełnić. Można wsadzić do nich zmięte w kulki stare gazety albo woreczki foliowe. Jeśli masz dużo skarpet, które walają się po szafie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić je w torebce. Pamiętaj również o tym, aby ograniczyć przestrzeń potrzebną na przechowywanie swoich dodatków do stylizacji. Po prosty mniejsze torebki wkładaj ostrożnie do większej. Prawda, że proste

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama