Reklama

Jak tymczasowo zmniejszyć pierścionek?

Luźny pierścionek lub obrączkę z łatwością można zgubić. Nie masz czasu wybrać się do jubilera w celu zmniejszenia biżuterii. Nim to zrobisz może upłynąć dużo czasu. Tymczasowym rozwiązaniem zabezpieczenia pierścionka, będzie klej. Poznaj świetny i prosty sposób na zmniejszenie cennej biżuterii.

Reklama

W tym celu potrzebujesz: kartki papieru, pistoletu na gorący klej oraz luźny pierścionek. To wszystko. Połóż kartkę na stole i oczyść pierścionek z brudu, tłuszczu i kurzu. Rozgrzej pistolet z klejem.

Na kartce papieru zrób dużą kroplę z kleju. Szybko zanurz spód pierścionka w kleju. Tak by klej przywarł do całej powierzchni. Nadmiar kleju z dołu pierścionka zetrzyj przecierając nim o kartkę papieru. To samo zrób z pozostałymi krawędziami pierścionka.

Nie dotykaj kleju palcami, będzie przezroczysty, a przez to niewidzialny. Klej powinien tworzyć otoczkę wokół pierścionka. Zostaw klej do wyschnięcia na 15 minut. Klej trzyma się mocno pierścionka, a równocześnie można łatwo go z niego usunąć. Gotowe, ciesz się dobrze dopasowanym pierścionkiem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama