Reklama

Paznokcie na Halloween 2021: Pomysły na modne i proste wzorki

Szykujesz się na halloweenową imprezę i szukasz pomysłów na ciekawe wzorki na paznokciach? Przedstawiamy kilka podpowiedzi, które utrzymają twoją stylizację w mrocznym klimacie tego typu przyjęć, a jednocześnie będą ciekawie się prezentowały. Oto najmodniejsze paznokcie na Halloween 2021.

Paznokcie na Halloween: Czerń zawsze w modzie

Mroczną atmosferę imprezy halloweenowej z pewnością podkreślą czarne paznokcie. W tym roku powinny być one matowe. Najłatwiejszym pomysłem na ozdobienie takiej stylizacji jest spiłowanie paznokci na kształt ostro zakończonych szponów, pomalowanie ich na czarno, a następnie nałożenie grubej warstwy czerwonego lakieru na ich czubek. Pozwól, by lakier spłynął w dół paznokcia lub cienkim, ostro zakończonym patyczkiem poprowadź krople lakieru w wybranym kierunku. Zyskasz tym samym efekt unurzanych we krwi pazurów. 

Pomysły na paznokcie: Halloween 2021

Innym ciekawym i łatwy w wykonaniu sposobem na paznokcie są złowieszcze miny przypominające te wycinane w dyniach. Aby uzyskać taki efekt, wystarczy pomalować paznokcie na pomarańczowo, a następnie czarnym lakierem i cienkim pędzlem do zdobienia wyrysować oczy i złowieszcze uśmiechy. Bardzo dobrze takie paznokcie prezentują się także w wersji czarnej z pomarańczowymi grymasami.

Reklama

Czerwone szpony do każdej stylizacji

Czasem niepotrzebne są wymyślne wzorki, aby oddać klimat mrocznej imprezy. Jeśli planujesz kostium wampira czy innej mrocznej, kobiecej postaci, możesz postawić na wyjątkowo długie szpony w kolorze czerwonym. Do wykonania takich paznokci wystarczą długie, zaostrzone tipsy, które przykleisz na płytkę paznokcia i pomalujesz na czerwono.

Pokryte pajęczyną paznokcie na Halloween

Pajęczyna to popularny motyw na paznokciach na Halloween. Można ją stosunkowo łatwo wykonać, prowadząc proste, skośne kreski od krawędzi paznokcia ku jego środkowi, a następnie łącząc je lekko wygiętymi w łuk liniami. Jeśli nie czujesz się na siłach, możesz kupić gotowe wzory i przykleić je na paznokciu. Kolor? W zasadzie dowolny, choć mroczne odcienie lepiej pasują do charakteru tego typu imprez. W tym roku warto postawić na matowe lakiery.

INTERIA.PL
Powiązane porady

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama