Reklama

Genialny patent na gładkie i lśniące włosy. Stosuje go Anna Lewandowska

Długie, piękne i lśniące włosy to jeden z największych atutów Anny Lewandowskiej. Sportsmenka podzieliła się na Instagramie swoim przepisem na doskonały wygląd fryzury i zdradziła przepis na maseczkę odżywczo-nawilżającą. Okazuje się, że sekret tkwi w trzech składnikach, a sama maseczka jest banalna w wykonaniu, bo można ją przygotować w dziesięć minut. Efekt prostego zabiegu jest genialny. Włosy są piękne, lśniące i idealnie gładkie.

Maseczka na idealnie gładkie i piękne włosy


Anna Lewandowska -  podobnie zresztą jak inne bardziej lub mniej znane kobiety - chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi sposobami na piękną sylwetkę czy wygląd i często doradza fankom, jak dobrać treningi bądź przygotować zdrowe potrawy czy napoje typu smoothie. Tym razem swój post poświęciła patentowi, dzięki któremu jej włosy są doskonale odżywione, lśniące i idealnie proste.

Sekret pięknego wyglądu włosów Anny Lewandowskiej tkwi w regularnym stosowaniu maseczki odżywiającej. Jej receptura oparta jest na trzech składnikach, czyli jednym dojrzałym awokado, 4 łyżeczkach jogurtu naturalnego lub jogurtu koziego oraz płaskiej łyżeczce nawilżającego kremu adaptogennego. Ta prosta mikstura, której przygotowanie zajmuje jedynie dziesięć minut, zapobiega nadmiernemu łamaniu się włosów i sprawia, że są mocne, idealnie gładkie i lśniące przez długi czas.

Jak przygotować maseczkę?

Miąższ z jednego dojrzałego awokado, cztery łyżeczki jogurtu naturalnego i odrobinę kremu nawilżającego trzeba dokładnie ze sobą zmieszać - tak, aby powstała gładka pasta. Gotową maseczkę należy starannie nałożyć na całą długość - wcześniej umytych szamponem,  spłukanych wodą i lekko wilgotnych -  włosów. Następnie na głowę trzeba nałożyć czepek i pozwolić działać naturalnej  miksturze przez co najmniej dwadzieścia pięć minut. Po tym czasie włosy należy zmyć najpierw ciepłą, a potem chłodną wodą.  Ta zasada płukania włosów jest kluczowa. Pozwala otworzyć łuski włosów i działać składnikom odżywczym. W efekcie włosy są wzmocnione, pięknie nawilżone, lśniące, a końcówki kosmyków się nie rozdwajają. Aby zabieg przyniósł pożądane efekty, powinien być powtarzany regularnie; mniej więcej raz w tygodniu.


Zobacz nowe artykuły w promocyjnych cenach na ding.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama