Reklama

Jak zrobić malinkę?

Długie i zimowe wieczory sprzyjają miłosnym uniesieniom. Sam dotyk i pocałunki rozpalają zmysły, dając obojgu zakochanym niemałą dozę przyjemności. Pieszczoty ustami niejednokrotnie kończą się powstaniem tzw. malinki, która w oczach innych osób oznacza udane życie erotyczne. Choć niektórym takie zachowanie się nie podoba, amatorów malinek nie brakuje. Dlaczego? Według nich oznaczają one przywiązanie do partnera oraz czułość, jaką się go darzy. Oczywiście nie zawsze trzeba je robić w miejscach widocznych, najlepiej, aby były intymnym i osobistym znakiem czułości i miłości. Jak zrobić malinkę bez krzywdy dla partnera? Czy można zrobić z niej fantazyjny kształt? Podpowiemy również jak łatwo zakamuflować niechciany znak.

Reklama

Jak zrobić malinkę?

Wykonanie malinki nie jest niczym trudnym. Najlepiej, aby była wykonana na skórze partnera podczas miłosnych pieszczot i była połączona z całowaniem wrażliwych okolic ciała. Najbardziej wrażliwe są okolice szyi i uszu, ponieważ skóra jest w tych miejscach cienka oraz silnie unerwiona. Aby zrobić malinkę, wystarczy ułożyć tzw. dziubek z ust, przyłożyć go do skóry i delikatnie zassać. Można proces ten połączyć z przygryzaniem (należy wykazać się delikatnością) oraz pieszczotami językiem. Po kilkunastu sekundach znak będzie już widoczny. Pamiętaj, że robienie malinki musi odbyć się za obopólną zgodą!

Gdzie zrobić malinkę?

Malinka jest niewinnym i praktycznie bezbolesnym znakiem. Najłatwiej zrobić ją na szyi, ponieważ skóra jest tam najcieńsza. Jednak, jeśli partner nie chce być narażony na nieprzychylne spojrzenia innych osób, można zrobić ją w innym miejscu. Silnie unerwione są również okolice pępka oraz plecy (tzw. boczki i skóra blisko kręgosłupa). Niektórzy amatorzy malinek, chcąc okazać miłość partnerowi, mogą zrobić malinkę w kształcie serca. Jak ją wykonać? Wystarczy stworzyć dwie o owalnym kształcie, które nakładają się na siebie u nasady. Zrób partnerowi niespodziankę i przećwicz tą technikę na swoim ciele (np. na ręce). To doda prawdziwej pikanterii do waszego związku.

Jak zatuszować malinkę?

Malinka nie zawsze jest pożądana w widocznym miejscu na ciele, zwłaszcza, jeśli pracuje się np. w bezpośrednich kontaktach z klientem. Taki znak może być błędnie odczytywany, dlatego można ją zakamuflować. Malinka jest krwiakiem, który zazwyczaj nie boli i samoistnie wchłania się po około tygodniu. Aby szybciej zniknęła, można przyłożyć do skóry kostki lodu. Dobrym pomysłem są również okłady, np. z octu jabłkowego albo czosnku. Malinkę można również zatuszować odpowiednim makijażem: wystarczy sięgnąć po dobrze kryjący podkład.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama