Reklama

10 oznak, że jesteś we właściwym związku

Kryzys może pojawić się niespodziewanie i potrafi zachwiać nawet najmocniejszym związkiem. Bez względu na to jak bardzo zadurzona jesteś w swojej drugiej połówce, w twojej głowie mogą pojawić się wątpliwości przysłaniając twoją wizję związku idealnego. Jak więc ocenić, że znajdujesz się we właściwym związku? Oto kilka sposobów, aby się o tym przekonać:

Reklama

Wsparcie moralne

Dobrze, kiedy twoi przyjaciele i rodzina chcą spotykać się z wami razem. Czasem spojrzenie z zewnątrz jest potrzebne, aby zobaczyć i docenić rzeczy, których nie pozwala dostrzec zbytnia bliskość i zaangażowanie emocjonalne. Nie opieraj wartości swojego związku na opinii innych, ale słuchaj głosu tych, których kochasz i szanujesz.

Czysta walka

Kiedy podejmujecie ze sobą walkę, to tylko czystą. Twoje argumenty celują w kierunku wyjaśnienia pewnych kwestii i rozwiązania problemów. Cały czas szanujecie swoje uczucia i potrzeby.

Nowe kwestie

Kwestie, które pojawiają się między wami są nowe. Dawne problemy zostały rozwiązane i nie powracają ze zdwojoną siłą. Nie wyciągacie starych żali w bieżących kłótniach, a dawne nieporozumienia nie powracają w rozmowach.

Ciężka praca

Oboje macie chęci, żeby pracować nad waszym związkiem. Bez ociągania się przystępujecie do działania i nie przerywacie, aż problem zostanie rozwiązany. Nie ma w tym względzie żadnych wątpliwości.

Wspólne dojrzewanie

Ty i twój partner rozwijacie się razem emocjonalnie, mentalnie i duchowo. Z upływem czasu w naturalny sposób zbliżacie się do siebie.

Duża zmiana

Obydwoje w naturalny sposób zmieniacie się na lepsze, ponieważ będąc razem jesteście szczęśliwsi. Zmieniasz się nie dlatego, że twój partner cię o to poprosił, a na pewno nie po to, by go przy sobie zatrzymać. Możliwe, że nigdy nie chciałaś mieć dzieci, a teraz nie możesz się doczekać, kiedy wraz z twoją drugą połową zostaniecie rodzicami. Albo twój partner zawsze potrzebował swojej przestrzeni, a teraz bez ciebie czuje, że czegoś mu brak.

Partnerzy na życie

Nie wyobrażasz sobie siebie ani swojego życia bez niego. Wiesz, że on czuje to samo.

Słowo “kocham”

Miłosne wyznanie z łatwością wylatuje z twoich ust. Nie możesz sobie wyobrazić, że nie mówisz “kocham”, to byłoby zbyt bolesne. Musisz to mówić, chcesz to mówić i przynosi ci to radość. On ma tak samo.

Połączenie duchowe

Jakaś kosmiczna siła przywodzi was na powrót ku sobie, kiedy oddalacie się od siebie. Nie da się tego wytłumaczyć, ale tak jest. I zawsze jest wam wtedy lepiej.

Miłość jest ślepa

Nikogo innego nie postrzegasz jako swojego potencjalnego partnera i nie jesteś zainteresowana budowaniem tego typu relacji z nikim innym. Nikt nawet częściowo nie przypomina tej niesamowitej osoby, z którą jesteś. Ku twojemu zaskoczeniu, ktoś może ci się wydawać atrakcyjny fizycznie, ale nie pociąga to za sobą pragnienia budowania jakiejś zażyłości czy (nawiązania) kontaktu emocjonalnego.

Uświadomienie sobie, że jesteś we właściwym miejscu może być trudne. Wiadomo - mądry Polak po szkodzie. Jeśli jesteś osobą, która nie potrafi docenić tego, co ma, dopóki tego nie straci, powinnaś mieć oczy szeroko otwarte i nauczyć się dostrzegać szczęście, którego doświadczasz. Niech powyższa lista zachęci cię do działania i nie pozwoli stracić wiary, kiedy na twojej drodze pojawią się problemy. Możesz zbudować cudowny dom dla siebie i swojej rodziny, jeśli tylko będziesz potrafiła docenić wszystko i wszystkich, którzy cię otaczają.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama