Reklama

Skuteczne lekarstwo na bóle kręgosłupa

Naturalny środek leczniczy nie tylko łagodzi obecne bóle kręgosłupa, ale obniży też częstotliwość odczuwania bólu w przyszłości. Mieszanka nieprzetworzonego oleju roślinnego i soli (zalecana jest sól morska) to środek przeznaczony do wykonywania masażu w dotkniętych bólem miejscach.

Składniki:

10 łyżek soli

20 łyżek oleju (oliwa z oliwek, olej słonecznikowy)

Przygotowanie:

Składniki wymieszać ze sobą i zamknąć w szczelnym słoiku. Po 2-3 dniach środek jest gotowy do użycia.

Sposób użycia:

Nałożyć miksturę na kręgi szyjne w miejsce odczuwania bólu i masować stanowczymi ruchami każdego ranka. Należy zacząć od 3-minutowych masaży i każdego dnia wydłużać je o około 2 minuty do momentu, aż czas ich trwania osiągnie 20 minut. Po skończonym masażu zwilżyć szyję wilgotnym, ciepłym ręcznikiem. Zabieg może lekko podrażniać skórę, dlatego ważne jest, by na koniec wytrzeć ją do sucha i oprószyć talkiem dla dzieci.

Efekty

Po 10 dniach zabiegów krążenie krwi zostanie pobudzone, proces regeneracji chrząstki i tkanki kostnej będzie usprawniony. Dodatkowe zalety stosowania tej metody to odczuwalne zmniejszenie intensywności bólów głowy i poprawa przepływu krwi w odcinku szyjnym kręgosłupa. To efekt oczyszczenia organizmu z toksyn.

Niektóre osoby podczas trwania terapii mogą odczuwać lekkie zawroty głowy lub senność, są to jednak bardzo nieliczne przypadki. Zwykle nie występują żadne skutki uboczne, a rezultaty stosowania leczniczego masażu są imponujące.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama