Reklama

Niezwykłe właściwości cebuli

Chcesz oczyścić swoje ciało z substancji toksycznych, poprawić krążenie krwi i ogólny stan zdrowia? Jeśli odpowiedź brzmi: tak, to koniecznie musisz wypróbować sposób znany i stosowany w niektórych krajach, szczególnie azjatyckich, od stuleci!

Krążki cebuli układamy na podeszwie stopy, owijamy przezroczystą folią i zakładamy wełniane skarpetki. Brzmi nieprawdopodobnie? Ale działa!

Cebula posiada niezwykłe właściwości oczyszczające, a aplikowana jest na stopy ponieważ każdemu organowi i każdej części ciała człowieka przyporządkowany jest odpowiedni obszar właśnie na stopie.

Wiedza ta wykorzystywana jest głównie w akumpresurze. Kwas fosforowy zawarty w cebuli oczyszcza krew, zabija zarazki i bakterie, a w dodatku ma silne działanie antywirusowe. Jest też naturalnym antybiotykiem.

Po cebulę można sięgnąć profilaktycznie i zafundować organizmowi naturalną detoksykację lub kiedy źle czujemy się z powodu grypy, przeziębienia czy zapalenia gardła. Pozytywne skutki działania cebuli powinny być odczuwalne już po 24 godzinach.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama