Reklama

Jak pozbyć się zapalenia zatok przy pomocy octu jabłkowego?

Wszyscy wiemy, że ocet jabłkowy ma wiele różnych zastosowań, ale ciekawe jest to, że niemal codzienne wynajdowane są nowe sposoby jego użycia. Jednym z nich jest wykorzystanie octu jabłkowego do zwalczania zapalenia zatok. Niektórzy twierdzą, że ocet jabłkowy potrafi skutecznie rozprawić się nawet ze szczególnie uporczywym i frustrującym zapaleniem zatok!

Reklama

Jednym z głównych powodów zachorowania na zapalenie zatok jest szczególny typ wirusa. Zapalenie zatok często nie mija, mimo iż objawy oraz problemy ze strony układu oddechowego ustąpią. Zapalenie zatok to tak w zasadzie stan zapalny nabłonka wyściełającego zatoki, który powoduje gorączkę i ból głowy. Jak rozprawić się z zapaleniem zatok? To prawda, że leki mogą okazać się skuteczne, jeśli chodzi o zamaskowanie objawów. Wybierając ocet jabłkowy stawiasz jednak na naturalny, bezpieczniejszy i bardziej skuteczny sposób wyeliminowania bólu.

Ocet jabłkowy to doskonały, całkowicie naturalny lek. Zawiera duże ilości minerałów, witamin oraz błonnika. Posiada również sporo antyoksydantów. Ocet jabłkowy pomaga naszemu organizmowi pozbywać się toksyn, które gromadzą się wewnątrz nas i powodują złe samopoczucie.

Zawsze wybieraj niefiltrowany, nieprzetworzony, surowy, organiczny ocet jabłkowy, jeśli chcesz osiągnąć jak najlepsze rezultaty jego działania.

Wypróbuj poniższą miksturę, aby pozbyć się objawów zapalenia zatok i wzmocnić układ odpornościowy, co pomoże przyśpieszyć proces leczenia.

Składniki:

1/4 filiżanki surowego octu jabłkowego

1/2 filiżanki wody z kranu

jedna łyżeczka pieprzu cayenne

jedna łyżka stołowa miodu organicznego

sok z jednej cytryny

Sposób przygotowania:

Zagotuj wodę.

Dobrze rozmieszaj w niej pieprz cayenne oraz miód.

Po chwili dodaj sok z cytryny.

Pij regularnie tak przygotowaną miksturę do czasu, aż wyeliminujesz objawy zapalenia zatok.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama