Reklama

Jak odmłodzić ciało i poprawić zdrowie?

Może wydawać się to trochę szalone, lecz jest warte spróbowania. Ten mały sekret pozwoli ci wyglądać młodo i doda energii. Wszystko czego potrzebujesz to kostka lodu i chwila wolnego czasu.

Reklama

Na naszym ciele znajduje się punkt, zwany punktem Feng Fu. Znajduje się on u podstawy czaszki, tuż poniżej grzbietu pokrywy czaszki, na górnej powierzchni szyi. Jeśli regularnie będziesz w tym miejscu umieszczać kostkę lodu, twoje ciało odnowi się do życia. Doda ci energii i zdrowia.

Najpierw musisz położyć się na brzuchu i ułożyć kostkę lodu na punkcie Feng Fu. Kostkę należy przytrzymać na miejscu przez 20 minut. Możesz leżeć bez ruchu przez ten czas lub przymocować kostkę lodu bandażem lub szalikiem.

Rób to regularnie z 2-3 dniowymi przerwami. Najlepiej robić to rano na pusty żołądek i wieczorem przed pójściem spać. Po 30-40 sekundach, poczujesz delikatne ciepło rozchodzące się z tego punktu. W pierwszych dniach będziesz czuć euforię, na skutek uwolnienia się endorfin.

Na co pomaga? Poprawia jakość snu oraz nastrój. Korzystnie wpływa na układ trawienny, uwalnia od bólów głowy i zębów. Sposób ten może pomóc w problemach z układem oddechowym, krwionośnym i hormonalnym. Zmniejsza objawy PMS i reguluje cykl menstruacyjny.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama