Reklama

Jak oczyścić płuca za pomocą liści babki lancetowatej?

Liście babki zwyczajnej są częścią tradycyjnych przysmaków, zwłaszcza w tropikalnych regionach świata. Jest to jedno z najlepszych ziół do oczyszczania płuc. Przez setki lat liść babki był stosowany w leczeniu typowych zaburzeń oddychania. Dowiedz się, jak działa i jak ją stosować.

Reklama

Badania pokazują, że liść babki lancetowatej zawiera pektyny i glicerynę. Te dwa składniki często znajdziemy w składzie pastylek i syropów na kaszel. Dają liściu babki zdolność łagodzenia i kojenia podrażnień dróg oddechowych. Stymulują również produkcję śluzu.

Roślina ta może być z powodzeniem stosowana w celu łagodzenia suchego kaszlu i innych dolegliwości układu oddechowego. Ale to nie wszystko. Babka ma również właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, które są niezbędne w walce z infekcjami dróg oddechowych.

Jak oczyścić płuca? Zrób napar poprzez zaparzenie 1-2 liści babki lancetowatej w szklance wrzątku. Możesz po prostu zjeść owoce babki lancetowatej. Kontynuuj spożywanie owoców lub naparu przez 2-3 miesiąca lub do czasu ustąpienia objawów.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama