Reklama

Jak efektywnie pozbyć się pasożytów z organizmu?

W naszym organizmie stale mieszka i rozmnaża się ponad tysiąc różnych mikroorganizmów. Niektóre z nich nie są użyteczne. Zatruwają organizm ludzki, powodując wiele chorób przewlekłych. Badania wykazały, że 95% ludności świata jest zainfekowane, w mniejszym lub większym stopniu pasożytami. Wybraliśmy najbardziej efektywny sposób przeciw pasożytom – napar z piołunu. Z dalszej części artykułu dowiesz się jak go przygotować i stosować.

Gazy, zatwardzenie, biegunka, bóle stawów, wysypka na skórze,zaburzenia ośrodka układu nerwowego, zaburzenia snu, zmęczenie, a nawet rak może być efektem inwazji pasożytów. Dwa razy do roku, wiosną i jesienią, niezbędne jest przeprowadzenie odrobaczania organizmu, zwłaszcza jeśli są w domu zwierzęta.

Jak przygotować i stosować kurację? Jedną łyżkę piołunu zalej 200ml gorącej wody. Przykryj i pozostaw do zaparzenia przez 20-30 minut. Następnie przecedź napar. Pij 100ml naparu rano na 20 minut przed posiłkiem. Pozostałe 100ml wypij w godzinach wieczornych. Kurację należy stosować przez 3 dni.

Również w tym czasie do wieczornego posiłku dodaj szczyptę goździków, które zabijają dorosłe, jaja i larwy pasożytów. Pod koniec terapii należy zrobić oczyszczającą lewatywę z 1-2 łyżeczki suchej trawy zalanej wrzącą wodą i schłodzoną do temperatury ciała. Za tydzień powtórz trzy dniową kurację.

Stosowane piołunu jest przeciwwskazane u kobiet w ciąży i karmiących oraz u osób z wrzodami żołądka i jelit.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama