Reklama

Dlaczego warto pić wodę z samego rana?

W Japonii powstał nowy trend polegający na piciu wody na pusty żołądek zaraz po wstaniu z łóżka. Badania naukowe potwierdzają zdrowotne właściwości tej metody. Japońscy eksperci uważają, że dzięki niej można wyleczyć niektóre choroby, zarówno te łagodne jak i ciężkie. Należą do nich między innymi problemy z sercem, otyłość, bóle, gruźlica, choroby macicy, bóle głowy, wymioty, cukrzycę, zapalenie opon mózgowych, padaczkę, zaparcia, nieżyt żołądka, choroby nerek, uszu i gardła.

Reklama

Co robić?

Od razu po wstaniu wypij 180 ml wody. Jeśli nie możesz wypić takiej ilości na jeden raz, to wypij tyle ile możesz i stopniowo zwiększaj jej ilość. Następnie umyj zęby i przeprowadź poranną toaletę. Poczekaj 45 minut zanim coś zjesz lub się napijesz. Po tym czasie możesz zjeść normalne śniadanie. Następnie nie jedz nic przez kolejne 2 godziny.

Picie wody na pusty żołądek może wyleczyć niektóre choroby

Dzięki powyższej metodzie naukowcy ustalili ile czasu trzeba ją stosować, aby wyleczyć konkretną przypadłość:

zaparcia – 10 dni

wysokie ciśnienie – 20 dni

cukrzyca – 35 dni

rak – 180 dni

problemy żołądkowe – 10 dni

gruźlica – 90 dni

artretyzm – w pierwszym tygodniu 3 dni, później powrót do normalnego tryby życia.

Metoda ta nie wywołuje żadnych skutków ubocznych innych niż zwiększone wydalanie moczu w początkowej fazie stosowania. Aktywność i picie wody to klucz do zdrowego i lepszego życia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama