Reklama

5 ajurwedyjskich ziół, które eliminują komórki rakowe

Na choroby nowotworowe zapada coraz więcej osób. Z każdym rokiem ich liczba rośnie. Wiele z osób nie wie i nie słyszała o medycynie alternatywnej, która może pomóc w leczeniu raka. W ciągu ostatnich kilku lat, ten rodzaj leczenia stał się powszechnie znany. Dzisiaj pokażemy ci najbardziej skuteczne zioła, które niszczą komórki nowotworowe.

Reklama

Czosnek

Czosnek jest jednym z najbardziej niezwykłych leczniczych ziół na naszej planecie. Wiele badań wykazało, że jest on bardzo skuteczny w zapobieganiu nowotworom. Natomiast najnowsze badania wykazały, że czosnek może zabić komórki rakowe, nie wpływając na zdrowe komórki.

Ashwagandha

Ashwaganha jest znana również jako „indyjski żeń szeń”, który stosowany jest przez chorych leczących się metodą alternatywną. Zioło to zwiększa energię ciała i odporność na stres. Liczne badania wykazały, że zioło spowalnia wzrost ilości komórek nowotworowych i chroni zdrowe komórki.

Imbir

Imbir jest jednym z najzdrowszych ziół na naszej planecie. Oczyszcza wątrobę, przewód pokarmowy, płuca, naczynia krwionośne, przyspiesza przemianę materii, a także niszczy komórki rakowe prostaty.

Zielona herbata

Zielona herbata jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy o niezwykłych właściwościach leczniczych. Wiele badań wykazało, że jest skuteczna w leczeniu raka trzustki. Herbata zmniejsza też ryzyko raka układu pokarmowego.

Kurkuma

Ta popularna przyprawa indyjska wykazuje, że potrafi leczyć wiele różnych chorób. Kurkumina jest skuteczne w leczeniu nowotworu jelita grubego. Staraj się przyprawiać kurkumą swoje dania każdego dnia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama