Reklama

9 znaków sygnalizujących, że twój partner cię zdradza

Czujesz to gdzieś w żołądku, coś jest nie tak, ale nie do końca wiesz co. Twój partner stał się obcy, zaczął regularnie pracować do późna, a może wyprowadził się z mieszkania bez podania powodu? Podejrzewasz, że cie zdradza, ale za każdym razem, gdy ten temat się pojawia, to on/ona wszystkiemu zaprzecza. Wszystko na to wskazuje, ale nie masz żadnych dowodów? Szukaj znaków, które mogą na to wskazywać i kieruj się instynktem, ale pamiętaj by nie pomylić ich z faktycznymi dowodami.

„Kocham Cię, ale nie jestem w Tobie zakochany/a”

Jeśli usłyszysz takie słowa, w tym momencie w twojej głowie powinien dzwonić alarm. To jedno z tych zdań które zdradzający partner by powiedział. Być może ma z tobą jakąś głęboką więź, ale mocne uczucia mogą okazać się silniejsze od tej więzi i sprawić, że twój partner zagubi się w uczuciach. Pojawi się u niej coś co nazwałem amnezją wywołaną hormonami. Buzujące hormony i namiętność nowego związku może spowodować nieco przekrzywiony sposób myślenia.

„Jesteśmy tylko przyjaciółmi”

To kolejne, bardzo typowe zdanie, które może wyjść z ust zdradzającego. Jeśli twoja druga połówka spędza coraz więcej czasu ze swoim „przyjacielem/przyjaciółką”, prawdopodobnie nie jest to tylko przyjaźń. Twój partner może czuć, że ma wiele wspólnego z tą osobą, że ona rozumie jej/jego sytuację. Niezależnie od powodów, nie powinieneś lekceważyć tego znaku.

Nagła potrzeba prywatności

Jeśli rzeczy, z których oboje korzystaliście bez ograniczeń nagle stają się własnością prywatną, coś może być na rzeczy. Być może on/ona zakłada hasła w pewnych częściach komputera, ukrywa przed tobą wyciągi z konta lub telefon. Jeśli spytasz, dlaczego to robi lub spróbujesz dowiedzieć się tego samodzielnie, zarzuci ci że starasz się go/ją za bardzo kontrolować, albo że niepotrzebnie szukasz dziury w całym. Kolejny alarm!

„Potrzebuje czasu dla siebie”

Potrzeba czasu tylko dla siebie to sprawa zupełnie normalna w każdym związku. W końcu każdy ma prawo do własnego hobby czy wyciszenia się w samotności. Niestety nagła chęć zwiększenia ilości tego czasu może oznaczać, że twój partner chce wynaleźć więcej wolnych chwil na to, by widywać się z kimś innym.

Nagłe zmiany w pracy

Pracowanie do późna, wychodzenie do pracy o dziwnych godzinach, lub poświęcanie pracy więcej czasu niekoniecznie będzie się wiązać z pracoholizmem. Równie dobrze może sygnalizować, że twoja połówka najzwyczajniej w świecie cię zdradza.

Spędzanie długich godzin przed komputerem

W dzisiejszych czasach i przy pomocy obecnej technologii, osoba szukająca romansu nie musi nawet wychodzić z domu. Łatwość w dostępie do internetowych czatów, serwisów randkowych czy dodatkowe tajne konto mailowe sprawiły, że coraz więcej związków przechodzi przez kryzysy.

Jeśli twój partner nagle zaczął spędzać dużo więcej czasu online i wchodzi na strony pornograficzne, możesz zacząć się martwić.

Tajemnicze rozmowy przez telefon

Jeśli po wejściu do pokoju twój partner nagle się rozłącza i usuwa z telefonu dane połączenia, a gdy o to pytasz robi się bardzo zmieszany, powinieneś sprawdzić rejestry połączeń. Większość romansów podtrzymywanych jest właśnie przez telefon. Wiadomo, że osoba będąca w związku ma ograniczoną ilość czasu, którą może przeznaczyć na potajemne schadzki, jednak o ciągnące się godzinami rozmowy przez komórkę jest o wiele łatwiej.

Zachowania bez sensu

Spóźnianie się, problemy z wytłumaczeniem co robili o konkretnej porze dnia, pieniądze które wzięły się znikąd, rachunki za rzeczy, których nie macie, brakujące ubrania, lub takie których nie mieliście, a także przyłapywanie partnera na małych kłamstewkach i niespójności historii mogą sygnalizować, że twój partner cie zdradza.

Twoje obawy i przypuszczenia

Jeśli starasz się usprawiedliwić zachowanie swojego współmałżonka lub próbujesz się przekonać do myśli, że oni nigdy by czegoś takiego nie zrobili, to samo w sobie może być istotnym znakiem. Twoja intuicja to często bardzo ważna wskazówka, gdy coś jest nie tak. Jeśli podejrzewasz, że on/ona może cie zdradzać, przeprowadź małe śledztwo, poszukaj poszlak i zastanów się nad tym wszystkim. Gdy już będziesz gotowy, pora na rozmowę o tym, co znalazłeś i twoich wnioskach.

Pamiętaj, by zrobić to spokojnie i grzecznie, poproś o szczerość, ale bądź gotowy na kłamstwa. Smutnym faktem jest to, że zdradzający partnerzy stają się także doskonałymi kłamcami. Nawet ci, którzy w życiu nie kłamali. Zaufaj swojemu przeczuciu, ale zanim to zrobisz, zdobądź wystarczające dowody.

Czy jeśli partner mnie zdradził, twoje małżeństwo ma szanse przetrwać?

Zdrada nie musi oznaczać definitywnego końca małżeństwa. Tracicie do siebie zaufanie, a ta myśl zawsze będzie boleć, ale jeśli jesteście przyjaciółmi, to może wam się udać uratować związek.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama