Reklama

Jak pobyć się cellulitu z pomocą cynamonu?

Istnieje wiele rozwiązań i preparatów, które obiecują pokonać cellulit. Są wśród nich również produkty naturalne. Na liście najlepszych składników do walki z cellulitem wymienia się kawę, miód i cynamon. To skuteczne produkty, będące sojusznikiem w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Wypróbuj ten sposób w walce z takim stanem skóry.

Reklama

Jedna z najczęściej używanych przypraw z twojej spiżarni, spełnia główną role w skutecznym leczeniu cellulitu. Z odrobiną miodu może przekształcić się w doskonały środek do walki z tkanką tłuszczową. Cynamon jest silnym przeciwutleniaczem, który ma zdolność aktywowania krążenia krwi. Skutkuje to jednolitością podskórnej tkanki tłuszczowej, ale również stymuluje i tonizuje.

Aby przygotować remedium potrzebujemy: 2 łyżki miodu i 1 łyżeczkę cynamonu w proszku. Rozpuszczamy miód na wolnym ogniu i dodajemy cynamon. Mieszamy całość, do uzyskania jednolitej pasty. Rozprowadź pastę na obszarach objętych cellulitem.

Innym remedium jest napój z miodu i cynamonu. Do jego przygotowania potrzebujemy ½ łyżeczki cynamonu i 1 łyżeczkę miodu. Miód i cynamon dodajemy do filiżanki z ciepłą wodą. Przygotowany preparat pijemy na dwie porcje, jedną rano, drugą wieczorem przez 2 tygodnie.

Jak widzisz cynamon ma nie tylko pozytywny wpływ na twoją skórę, ale i na całe ciało. Dodaj cynamon do swojej diety, a będziesz się czuć rześko i atrakcyjnie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama