Reklama

Jaki prezent wybrać na Dzień Ojca 2021?

Dzień Ojca, który zawsze wypada w Polsce 23 czerwca, tradycyjnie jest momentem, kiedy wyraża się wdzięczność tacie za trud i poświęcenie włożone w wychowanie. Choć jest mniej popularny niż Dzień Matki, to i tak wielu z nas pamięta, aby złożyć życzenia ojcu. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym szczególnym momencie wręczyć jakiś symboliczny podarunek. Zatem, jaki prezent wybrać na Dzień Ojca? Przedstawiamy garść inspiracji!

Reklama

Skarpetki

Wydawać by się mogło, że wręczenie skarpetek nie jest oryginalnym pomysłem. Okazuje się, że ten rodzaj prezentu cieszy się sporą popularnością i spotyka się z entuzjazmem obdarowywanej osoby! Wręczenie skarpetek na Dzień Ojca jest dobrym pomysłem, zwłaszcza że asortyment jest niezwykle bogaty! Producenci prześcigają się w różnych wzorach i fasonach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak warto zrezygnować z klasycznego wyglądu tego rodzaju bielizny i na Dzień Ojca podarować coś oryginalnego. Skarpetki odznaczają się obecnie wieloma barwami, a także ciekawymi aplikacjami, np. postaciami z kultowych filmów!

Gadżet

Jeśli twój tato lubi nowinki techniczne, to dobrym pomysłem jest sprezentowanie mu elektronicznego gadżetu. Oczywiście, wybór jest ogromny, więc na pewno coś wpadnie w gust na Dzień Ojca. Sporą popularnością cieszą się elektroniczne opaski, które wskazują ilość przemierzonych w ciągu dnia kroków, czy aktualnego pulsu. Może to dobry początek, aby taki podarunek na Dzień Ojca przypomniał o kondycji fizycznej, która przysłuży się zachowaniu zdrowia?

Tata-majsterkowicz

Ojcowie często lubią majsterkować. Dłubanie w drewnie, czy konstruowanie różnych przedmiotów może sprawić nie lada frajdę. Może na Dzień Ojca podarować jakieś akcesorium przydatne w majsterkowaniu? Sporą popularnością cieszą się urządzania, które są poręczne i wykazują się wszechstronnym działaniem. Zatem na Dzień Ojca można podarować np. zestaw przydatnych narzędzi np. w breloczku albo przyrząd wielofunkcyjny, który zastąpi inne, niepotrzebne akcesoria.

Kosmetyki

Jeszcze niedawno utarło się przekonanie, że kosmetyki wręczać się powinno wyłącznie kobietom. Okazuje się, że zadbany mężczyzna również używa specyfików, które poprawiają kondycję skóry. Dzień Ojca to doskonały moment, aby wręczyć tacie jakiś męski specyfik. Może to być krem przeciwzmarszczkowy lub szampon niwelujący siwiznę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w Dzień Ojca wręczyć perfumy lub dobrej jakości wodę po goleniu!

Spędź wspólnie czas

Nawet najdroższy prezent wręczony z okazji Dnia Ojca, nie zastąpi wspólnie spędzonego czasu. Dlatego właśnie 23 czerwca warto zarezerwować choć chwilę na wizytę u taty. Warto porozmawiać przy wspólnym obiedzie, wyjść razem do kina albo pójść na długi spacer i wyrazić wdzięczność za trud włożony w nasze wychowanie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama