Reklama

Jak zrobić halloweenowe buty?

Jeżeli szukasz inspiracji na halloweenowe przebranie lub nie chcesz przesadzać z wymyślnymi strojami, postaw na stylowy dodatek w stylu Halloween, który ożywi każdą stylizację i nada jej odrobiny mrocznego charakteru. Jedną z propozycji będzie założenie pantofelków własnoręcznie ozdobionych stylowymi nietoperzami. Możesz wybrać się w nich na bal przebierańców lub mniej oficjalne spotkanie ze znajomymi.

Rzeczy, których potrzebujesz

Potrzebne materiały:

buty, szablon w kształcie nietoperza, karton, czarna farba, pędzel (możesz również użyć gotowego czarnego brystolu) pistolet na gorący klej, czarny brokat, czarny pompon, gotowe oczy samoprzylepne, 2 klamerki, nożyczki, klej w tubce.

Na kartonie odrysuj kształty nietoperzy od szablonu, a następnie dokładnie je wytnij, Jeżeli użyłeś innego kartonu niż czarny pomaluj go czarną farbą i pozostaw do wyschnięcia farby.

Gotowe nietoperze pokryj klejem w tubce i obsyp brokatem. Całość pozostaw do wyschnięcia kleju, a następnie delikatnie strzep nadmiar brokatu.Odetnij głowę nietoperza od korpusu.

Przetnij ostrymi nożyczkami pompona na pół, a gorącym klejem doklej oczy.

Przyklej pompona gorącym klejem do szablonu, doklej głowę. Klamerki zamocuj na tylnej stronie nietoperza za pomocą gorącego kleju. Załóż gotowe ozdoby na ulubione buty i jesteś gotowa na halloweenową imprezę!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama