Najpiękniejsze polskie plaże: Czy rozpoznasz wszystkie?

Coraz częściej można trafić na listy najpiękniejszych polskich plaż, które doceniane są przez zagranicznych dziennikarzy i podróżników. Również należysz do miłośników spędzania wakacji nad Bałtykiem? Przygotowaliśmy dla ciebie nie lada gratkę. W naszym quizie znajdziesz najciekawsze zakątki – czy dasz radę rozpoznać wszystkie?

Wiele słyszy się o wczasach nad polskim morzem. Ciągle docierają do nas informacje o paragonach grozy czy budowaniu absurdalnych fortów z parawanów. Postanowiliśmy przypomnieć, że Bałtyk to również ciekawe i bardzo malownicze miejsca, które warto odwiedzać nawet poza sezonem. Rozwiąż nasz quiz, by się o tym przekonać. Myślisz, że masz szansę na komplet punktów?

Bałtyk dla leniuchów

Szerokie i piaszczyste plaże to niewątpliwie atuty naszego rodzimego wybrzeża. Stanowią świetne miejsce do błogiego odpoczynku, opalania, kąpieli czy budowania zamków z piasku, co z pewnością docenią najmłodsi plażowicze i ich rodzice. Nie brakuje infrastruktury, która pozwoli zjeść posiłek czy nawodnić się, nie musząc odchodzić daleko od swojego koca albo leżaka.

Reklama

Wakacje dla aktywnych nad polskim morzem

Wolisz bardziej aktywne formy spędzenia czasu? Ścieżki rowerowe, rezerwaty przyrody, parki linowe, stadniny koni czy miejsca przeznaczone do uprawiania sportów wodnych nie pozwolą ci się nudzić. Wakacje nad Bałtykiem można spędzić w zdecydowanie inny sposób niż tylko na posiedzeniach w smażalni.

Polecamy:

Znudziło ci się plażowanie? Oto alternatywne pomysły na pobyt nad Bałtykiem

Już nie ma dzikich plaż? Tak wyglądały wczasy nad morzem w PRL

Quiz z geografii: Rozpoznasz miejsce w Polsce po zdjęciu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: quiz | quizy | quiz zabawa
Powiązane porady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama