Dzień Matki: Jaki prezent wybrać dla mam?

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Pamiętajmy, by w to wyjątkowe święto nie pozostawić naszych mam w samotności. Specjalnie dla tych, którzy zastanawiają się, co kupić mamie lub wybierają upominek na ostatnią chwilę, przygotowaliśmy listę sprawdzonych prezentów, które nie tylko spodobają się mamom, ale sprawdzą się też przy innych okazjach.

Kwiaty

Kwiaty to jeden z najbardziej klasycznych prezentów, który sprawdza się praktycznie przy każdej okazji. Bukiet pięknych róż lub ulubionych kwiatów mamy nie zawiedzie również 26 maja. Kwiaty mogą stanowić zarówno główny prezent, jak i dodatek do biżuterii czy ciekawej książki.

Perfumy

Uniwersalnym prezentem są również perfumy. By jednak nasze mamy były zadowolone i usatysfakcjonowane, musimy trafić w ich gusta. Wybierzmy zatem perfumy, których regularnie używają lub utrzymane w podobnej nucie zapachowej.

Bon do spa

Dobrym rozwiązaniem będzie także zainwestowanie w bon do spa. Chwila relaksu ucieszy każdą kobietę, szczególnie, gdy do salonu wybiorą się z mamą córki. Przed kupowaniem bonu warto zorientować się, czy mama może być poddawana zabiegom, które są w ofercie.

Bon do ulubionego sklepu

Jeśli nasza mama dba o swój wygląd i lubi chodzić na zakupy, z pewnością spodoba jej się prezent w postaci bonu upominkowego do konkretnego sklepu. Im bon wyższy, tym większa radość, więc warto złożyć się na prezent wraz z rodzeństwem.

Książki, płyty, bilety, etc...

Dla mam kulturalnych, które lubią od czasu do czasu wyjść do kina, na koncert czy poczytać dobrą książkę, warto poszukać upominku związanego z ich zainteresowaniami. Jeśli nie jesteśmy na bieżąco z zawartością półki z książkami lub płytami naszej mamy, koniecznie to nadróbmy, by się nie dublować.

Sprzęty kuchenne

W przypadku miłośniczek gotowania nic nie sprawdzi się lepiej niż sprzęty kuchenne. Blender, mikser, maszynka do mielenia lub robot kuchenny samodzielnie wyrabiający ciasto zachwycą każdą kobietę, która lubi gotować.

Własnoręcznie wykonany prezent

Własnoręcznie prezenty są wyjątkowe, niepowtarzalne, no i wzruszające. Warto znaleźć czas na ich przygotowanie, szczególnie, gdy okazja dotyczy naszych najbliższych. W przypadku Dnia Matki z pewnością sprawdzi się własnoręcznie wykonana biżuteria, ozdoby do salonu lub piękna kartka z życzeniami.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama