Jak zrobić kawę z olejem kokosowym i cynamonem na odchudzanie?

Kawa jest ulubioną poranną rutyną dla większości z nas. Zachęcamy do zmiany nawyków po tym gdy poznacie naszą propozycję porannej kawy. Ten niesamowity napój niesie ze sobą wiele zdrowotnych korzyści. Wzmacnia serce i zapobiega wielu chorobom jak choroby wątroby, cukrzycy typu 2, chorobie Parkinsona i wiele innych. Ta kawa pomoże ci zrzucić również parę kilogramów. Poznaj przepis na tak zdrową kawę.

Rzeczy, których potrzebujesz

  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 3/4 szklanki oleju kokosowego
  • 1/2 szklanki miodu
  • 1 łyżeczka kakao

Zamieszaj wszystkie składniki razem na jednolitą masę. Przełóż do suchego szklanego słoiczka ze szczelnym zamknięciem. Przygotowaną miksturę miej zawsze pod ręką.

Rankiem, gdy twoja kawa jest ciepła, dodaj 1-2 łyżeczki przygotowanej mikstury. Zamieszaj i wypij. Niesamowitą właściwością tak przygotowanej kawy jest zawarty w niej cynamon, który przyspiesza spalanie tłuszczu.

Olej kokosowy jest źródłem trójglicerydów, czyli zdrowych tłuszczy. Miód jest najzdrowszym naturalnym słodzikiem. Co więcej kawa przyspiesza metabolizm i pobudza. Ta wspaniała kawa przełączy twój organizm w tryb spalania tłuszczu, dzięki niej stracisz wagę i będziesz wyglądać pięknie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama