Reklama

Jak udekorować drinka?

Mały dodatek do drinków, zawsze podkręci jego wygląd jak i smak. Dekoracje z cytrusów to łatwa droga do zyskania uznania pośród rodziny i znajomych. Z naszą podpowiedzią dowiesz się jak to zrobić. Wystarczy, że przeczytasz poniższy artykuł. Do dzieła!

Młyńskie koła

Świetna propozycja do dekoracji koktajli, podawanych w szerokich szklankach. Będą wyglądać zacnie na brzegu szklanki jak i swobodnie pływające na wierzchu. By wykonać młyńskie koła. W cytrynie końcówką noża lub końcówką obieraczki do warzyw, zrób delikatne, lecz nie głębokie otworki wokół owocu. Teraz potnij cytrynę na plasterki.

Korkociąg

Są najelegantszym dodatkiem do drinków. Dziwaczne, a zarazem gustowne. Goście unosząc szklankę do ust poczują przyjemny zapach cytryny. Aby zrobić świderki, ostrym nożem do dekoracji cytrusów, wycinaj wąskie paseczki.

Świderki

Ten jest świetny jeśli się spieszysz, w dość dużej liczbie gości, czasem ciężko nadążyć. Przygotuj wcześniej wykałaczki, to ułatwi przygotowywanie koktajli. Skrój cytrynę w plasterki. Nożem natnij plasterek do połowy i wywiń jedną połowę plasterka w drugą stronę. Całość nabij na wykałaczkę, aby nasza dekoracja zachowała odpowiednią formę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama