Reklama

Taki dom ma Piotr Żyła. Kuchnia i przestronny taras robią wrażenie

Piotr Żyła to polski skoczek narciarski, który odnosi duże sukcesy na tym polu. Kilkukrotny olimpijczyk, a także sześciokrotny zdobywca medali mistrzostw świata. Całkiem niedawno postawił swój wymarzony dom. Mieści się w malowniczym Ustroniu, które otaczają piękne góry. Mieszka w nim wraz ze swoją partnerką Marceliną Ziętek. Jak wygląda ich przytulne gniazdko? Zajrzyjmy do środka.

Jak mieszka Piotr Żyła?

Dom Piotra Żyły mieści się w górskiej miejscowości Ustroń. To nie tylko rodzinne strony skoczka, ale także cisza i spokój. Piękne krajobrazy i możliwość odpoczynku dają jeszcze większą radość. Posesję zamieszkuje również partnerka Żyły, Marcelina Ziętek, która jest modelką z wieloma sukcesami na swoim koncie. Dom składa się z dwóch pięter. Na dole jest kuchnia z salonem, łazienka, pokój gościnny i sypialnia. Na górze są również pokoje, które dodatkowo pełnią funkcję gospodarczych pomieszczeń.

Polecamy: Numer twojego mieszkania zdradza więcej niż myślisz. Oto, co mówi o tobie

Reklama

Przestronny salon

Zwiedzanie posiadłości Piotra Żyły zacznijmy od przestronnego salonu. To miejsce, w którym skoczek może odpocząć po treningach. Na pierwszy plan rzuca się kino domowe, przed którym para ogląda ulubione filmy. Pomieszczenie pomalowane jest na neutralne kolory: biel, szary oraz grafit. Uzupełnieniem jest szary, duży narożnik, który świetnie wkomponowuje się w wystrój. 

Drewniana podłoga wyłożona jest w jodełkę, a w tle widać klimatyczny kominek. Zapach świeżej choinki sprawia, że w domu panuje ciepły i rodzinny klimat.

Nowoczesna kuchnia

Kuchnia połączona jest z salonem, którą oddziela kamienny blat. Dominują tutaj jasne meble, świetnie pasujące do reszty domu. Widoczne są też czarne elementy, które kontrastują z resztą przedmiotów. Oczywiście nie brakuje tutaj nowoczesnych sprzętów AGD, w tym charakterystycznego, ciemnego okapu. Dzięki niemu kuchnia wygląda nowocześnie i stylowo.

Łazienka

Pomieszczenie to wyróżnia prostota i jasne kolory. Marmurowe płytki w wyrazistym wzorem, sprawią, że łazienka nie wygląda banalnie. Mimo to zachowuje prostotę. Mała umywalka nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie jest bardzo praktyczna. Choć niewyrafinowane pomieszczenie z pewnością spełnia swoją funkcję. 

Ogród z basenem i duży taras

Na zewnątrz znajduje się spory, zielony teren. Elewacja domu jest jasna, a na czarnym dachu zamontowano fotowoltaikę. To ekologiczne i oszczędne rozwiązanie. Na posesji jest też otwarty basen, w którym para może spędzać wolny czas. 

Nie mogło też zabraknąć przestrzeni do odpoczynku na świeżym powietrzu. Chodzi o przestronny taras, który stanowi w tym domu strefę relaksu. Całość zachowana jest w szarym i eleganckim tonie. Zestaw wypoczynkowy, w tym samym odcieniu, doskonale pasuje do całości.

Zobacz:

Jak wyczyścić zlewozmywak ze stali szlachetnej, by go nie zniszczyć? Te sposoby są niezawodne

Wysusz ubranie w zwykłej pralce. W każdej jest to możliwe!

INTERIA.PL
Powiązane porady

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama