Reklama

Tak mieszka Dawid Kubacki. Przestronny dom dzieli z żoną i córką

Dawid Kubacki jest słynnym polskim skoczkiem narciarskim. Do swoich największych sukcesów może zaliczyć brązowy medal zdobyty na Olimpiadzie w Pekinie. Dawid ma piękny dom na Podhalu, który zamieszkuje razem z rodziną. Jak wygląda jego wnętrze? Czym może się pochwalić? Zobaczmy.

Gdzie mieszka Dawid Kubacki?

Dom skoczka znajduje się w Szaflarach, które zaliczają się do jednych z najpiękniejszych wsi podhalańskich. Otoczona jest pięknymi górami i malowniczym krajobrazami. Ten widok jak z pocztówki stał się miejscem zamieszkania Dawida Kubackiego. Przestrzeń dzieli ze swoją żoną Martą i córeczką Zuzią. Nie mogło także zabraknąć czworonożnego przyjaciela-  berneńskiego psa pasterskiego. Posiadłość urządzona jest w góralskim stylu w połączeniu z nowoczesnymi elementami wystroju.

Polecamy: Jak oczyścić powietrze w zimie? Patenty na zdrowe oddychanie

Reklama

Salon

Na początku zajrzyjmy do salonu, w którego centrum znajduje się pokaźnych rozmiarów narożnik. Ma on kolor granatowy i służy całej rodzinie do odpoczynku. Pomieszczenie utrzymane jest w jasnych kolorach, co sprawia, że wydaje się optycznie większe. Na jednym z instagramowych zdjęć można zauważyć niski stolik. To funkcjonalny mebel, który pozwoli na położenie kawy czy posiłku. 

Przestrzeń dla dziecka

Nie mogło także zabraknąć przestrzeni dla dziecka. Niebawem po urodzeniu Marysi w salonie pojawiło się drewniane łóżeczko. Biały baldachim sprawia, że całość wygląda efektowniej. W pokoju umieszczono także przytulny kominek. To miejsce idealne na zabawę z Zuzią i leniwe popołudnia. 

Kuchnia

Na Instagramie Dawida Kubackiego widać stylową kuchnię. Skoczek dzieli się z fanami różnymi przepisami. W oczy rzucają się jasne meble wykonane z drewna. Charakteru dodają im czarne fronty i srebrne uchwyty. Z tyłu zauważyć można wbudowane sprzęty AGD, dzięki czemu zajmują mniej miejsca.

Przestronne korytarze

W domu dominuje duża przestrzeń, która jest ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu. Na zdjęciach widać białe oraz beżowe ściany. To w połączeniu z drewnianym parkietem sprawia, że dom utrzymany jest w eleganckim stylu. Na korytarzu znalazło się również miejsce na fotografie najbliższych. 

Ulubione miejsce psa

Swój przytulny kąt znalazł też pies. Lubi się wylegiwać na drewnianym blacie. Miejsce to najprawdopodobniej znajduje się na półpiętrze. Charakteryzuje się skośnymi oknami, które są ozdobą nowoczesnych domów. Białe ściany natomiast są popularne dla skandynawskiego stylu i wprowadzają więcej światła. 

Zobacz:

QUIZ Mieszkanie w PRL-u. 12/12 tylko dla osób z doskonałą pamięcią

Monika Olejnik doświadczyła przemocy domowej. Dramatyczne wyznanie dziennikarki

Taki dom ma Piotr Żyła. Kuchnia i przestronny taras robią wrażenie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki | domy gwiazd | skoczek narciarski
Powiązane porady

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama