Reklama

Zioła, które stymulują wzrost biustu

Jeśli marzysz, by mieć większy biust, z pomocą, zamiast skalpela chirurgicznego, przychodzi Matka Natura. Istnieją rośliny, które regularnie stosowane mogą stymulować wzrost piersi. Dzieje się tak, ponieważ wpływają na gospodarkę hormonalną i stymulują produkcję m.in. estrogenów.

Reklama

Kozieradka

Nazywana też koniczyną grecką i bożą trawką, to roślina, której właściwości od wieków są wykorzystywane w medycynie azjatyckiej. Wspomaga pracę układu hormonalnego i rozwój gruczołów sutkowych. Zioła kozieradki moczymy całą noc, a otrzymany wywar używamy do masowania piersi.

Lukrecja

Zawiera te same substancje co koper włoski, przez co zalecana jest osobom, które chcą w bezpieczny i naturalny sposób powiększyć swój biust. Zaleca się picie naparu z lukrecji.

Łopian większy

Należy pić napar z łopianu, bo poprawia przepływ krwi do tkanek piersi. Zaletą rośliny jest też to, że pozytywnie wpływa na pracę układu rozrodczego.

Koper włoski

Dzięki zawartości takich substancji jak anetol i fotoanetol koper włoski zwiększa ilość estrogenów w organizmie. Znajdują się w nim również spore ilości fitoestrogenów, czyli roślinnych hormonów, które stymulują wzrost piersi. Herbatki z kopru włoskiego zalecane są też kobietom w okresie laktacji.

Anyż

Anyż znajduje szerokie zastosowanie w kuchni, używany jest jako przyprawa do ryb, zup, ciast, a także do aromatyzowania napojów alkoholowych. Substancje zawarte w roślinie czynią z anyżu także doskonały produkt stymulujący wzrost piersi, dlatego warto włączyć go do codziennego menu.

Pueraria Mirifica

Roślina występująca wyłącznie w Tajlandii, zawiera naturalny estrogen, przez co ma ogromny wpływ na kobiece ciało. Zwiększa cyrkulację krwi, gromadzenie się tłuszczu i wody w organizmie, przez co piersi stają się większe i bardziej kształtne.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama