Reklama

Wymieszaj oliwę z oliwek i sok z cytryny, aby wyleczyć dolegliwości

Skumulowanie dużej ilości toksyn w organizmie może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych efektów ubocznych, objawiających się na przykład: zmęczeniem, brakiem energii, a nawet obniżoną ogólną odpornością organizmu. Dlatego należy regularnie pomagać twojemu organizmowi w pozbywaniu się zbędnych substancji, aby oszczędzić sobie zachorowania czy też złego samopoczucia. Prosty środek wykonany z oleju z oliwy z oliwek oraz cytryny może okazać się świetnym sposobem, który pomoże Ci przeprowadzić detoks organizmu. Ta domowej roboty mieszanina sprawi, że będziesz czuł się wypoczęty i pełen energii przez cały dzień.

Reklama

Oliwa z oliwek zapobiega tworzeniu się skrzepów

Wielu ludzi na świecie korzysta z mieszaniny oliwy z oliwek oraz cytryny do leczenia oraz zapobiegania wielu chorobom. Ta pierwsza jest bardzo zdrowym rodzajem oleju, który powinien być zaliczany do podstawowych elementów diety. Badania naukowe wykazały, że oliwa z oliwek zapobiega tworzenia się skrzepów oraz agregacji płytek krwi. Bogata w nią dieta pomoże Ci uniknąć nadmiernego krzepnięcia krwi, co następnie przyczynia się do niższej częstości występowania niewydolności serca.

Oliwa z oliwek oczyszcza organizm

Oliwa z oliwek jest również niezbędnym rodzajem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które obniżają poziom cholesterolu i pomagają oczyścić organizm z toksyn, ponadto olej z oliwy z oliwek wykazuje działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybicze.

Oliwa z oliwek ma działanie przeciwbakteryjne

Oliwa z oliwą naraz - te dwa składniki są potężnymi środkami, nawet wtedy, gdy działają osobno. Gdy z kolei je połączymy, stanowią prawdziwą potęgę. Należy wykorzystywać składniki mieszając je w stosunku 1:1. Jedna łyżka oliwy z oliwek jest świetnym przeciwutleniaczem, ma działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybicze, a ponadto dostarcza do organizmu wiele witamin i minerałów. Jedna cytryna ma właściwości przeciwutleniające, wystarczające do tego, aby skutecznie zredukować toksyny. Połączenie oliwy z oliwek i cytryny stanowi świetny środek do walki z wieloma problemami zdrowotnymi.

Oliwa z oliwek stymuluje układ pokarmowy

Pierwszym ważnym aspektem zdrowotnym jest świetne stymulowanie układu pokarmowego oraz odpowiednie jego „smarowanie”- to z kolei aktywuje funkcje pęcherzyka żółciowego i wątroby. Cytryna stymuluje wątrobę do produkcji wysokiej jakości żółci, która jest absolutnie niezbędna do prawidłowego przeprowadzenia procesów trawiennych. Ponadto, witamina C z soku z cytryny pomaga wątrobie w produkcji glutationu, który przyczynia się do jej oczyszczania i regeneracji - co jest bardzo ważne, ponieważ wątroba wykonuje około 200 funkcji!

Oliwa z oliwek redukuje cholesterol

Oliwa z oliwek jest pełna korzystnych kwasów tłuszczowych, które organizm wykorzystuje do regulacji krążenia oraz redukcji poziomu złego cholesterolu. Cytryna i oliwa z oliwek chroni również przed chorobami serca. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów otrzymujemy silny przeciw utleniacz- spożywanie go codziennie przed jedzeniem może łagodzić bóle stawów.

Zapobiega powstawaniu kamieni żółciowych

Picie tej mieszaniny na czczo w godzinach porannych może przyczynić się do zapobiegania powstawaniu i wzrostu kamieni żółciowych - może również przyczynić się do wypłukania pęcherzyka żółciowego i wspomóc oczyszczanie z toksyn narządów wewnętrznych.

Napój oczyszcza narządy i pielęgnuje skórę

Środek ten jest prosty i bardzo skuteczny- chroni nasz organizm od wewnątrz, działając jako silny przeciwutleniacz. Jest w stanie uwolnić organizm z toksyn, oczyszcza narządy, pielęgnuje skórę oraz opóźnia procesy związane ze starzeniem się organizmy. Proces ten aktywuje układ trawienny, pomaga wyeliminować wszystkie odpady, które są organizmowi nie potrzebne. Spróbuj tej mieszaniny aby poczuć się lepiej, a jeśli czujesz się zdrowy, to stosuj ją profilaktycznie, zanim jakiekolwiek objawy dadzą o sobie znać.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama