Reklama

Sezam i miód to naturalna mieszanka na witalność i moc

Sezam i miód to kombinacja znana od wieków. Według niektórych starych zapisków sezam towarzyszy człowiekowi od początku cywilizacji. Już w czasach starożytnych stosowano sezam z miodem jako środek stymulujący doznania seksualne. Sezam z miodem były wielokrotnie badanymi przez naukowców potrawami. Liczni eksperci zajmowali się badaniem wpływu tych składników na ludzki organizm.

Reklama

Według naukowców sezam z miodem poprawiają humor, usuwają chroniczne zmęczenie i poprawiają sprawność seksualną zarówno kobiet jak i mężczyzn. Połączenie sezamu i miodu może znacząco poprawić witalność, wigor oraz zredukować stres. Wynika to z badań przeprowadzonych niedawno na grupie ludzi, którzy spożywali sezam z miodem przez co najmniej 6 tygodni.

Zrobienie potrawy z sezamu i miodu jest banalnie proste. Należy zamoczyć ziarna sezamu w miodzie i uformować z tego kulki. Po zrobieniu włóż gotowy wyrób do lodówki. Kuleczki z miodu i sezamu nadają się także do dekorowania innych potraw. Regularne spożywanie kilku kuleczek dziennie znacząco wpłynie na Twój nastrój, pogodę ducha i sprawność seksualną.

Zrobienie potrawy z miodu i sezamu jest proste, a korzyści płynące z spożywania są znaczące i bardzo dobrze wpływają na Twoje ciało.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama