Reklama

Preparat przyspieszający odchudzanie

Problemy z wagą to jedne z  najczęściej spotykanych problemów  w dzisiejszych czasach. Bez względu na płeć, problemy z utratą wagi dotyczą coraz większej grupy osób. Zdarza się, że bez względu na to jak bardzo się staramy, nie możemy zrzucić zbędnych kilogramów. Na szczęście, w tym artykule mamy zamiar zaprezentować Wam mieszankę, która pomoże ci stracić nadwagę i to w zaskakująco krótkim czasie!

Reklama

Nadwaga jest bardzo niebezpieczna, ponieważ może powodować  liczne problemy zdrowotne. Mieszanina którą chcemy wam przedstawić wykonana jest w całości z naturalnych składników, a więc jest bezpieczna dla zdrowia.Napój ten był używany już od wielu lat, a jego przygotowanie jest niezwykle proste. Spójrz!

Czego potrzebujesz? Przygotuj 8 szklanek wody, 1 średniej wielkości ogórka, obranego i pokrojonego na małe kawałki, 1 średniej wielkości cytrynę, pokrojoną  na małe kawałki, 1 łyżeczka mielonego imbiru, 12 świeżych liści mięty, 1 łyżeczkę suszonej mięty.

Aby przygotować miksturę wystarczy połączyć wszystkie składniki, dokładnie wymieszać i przechowywać mieszaninę w lodówce! Spożywaj 4 do 5 szklanek mikstury przez cały dzień. Zacznij od  jednej szklanki rano przed śniadaniem i po dwóch godzinach możesz wypić kolejną.

Według wielu dietetyków, picie tej mieszanki w połączeniu z umiarkowaną aktywnością fizyczną pomoże Ci stracić zbędne kilogramy znacznie szybciej. Po stosowaniu tego napoju przez 4 dni, zrób 1-tygodniową przerwę. Następnie możesz powtórzyć proces.

Jeśli jednak nie ćwiczysz, skutki picia tego napoju będą mniejsze, więc starają się wykazywać aktywność fizyczną co najmniej w umiarkowanym stopniu!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama