Reklama

Pij ten eliksir na pusty żołądek, a zaczniesz szybko tracić na wadze

Środowisko, w którym obecnie żyjemy, jest dla nas trujące. Codziennie wdychamy spaliny samochodów, nakładamy na naszą skórę mnóstwo chemikaliów w postaci kosmetyków i jemy pokarmy, które są sztucznie przetworzone i pełne niezdrowych składników. Toksyny, z jakimi mamy kontakt na co dzień, mogą odkładać się w naszym tłuszczu.

Reklama

Mechanizm oczyszczania się organizmu

Nasz organizm automatycznie tworzy system, który pozwala na oczyszczanie się z toksyn i zwalczanie chorób. Jednak, jeśli zewsząd jest bombardowany szkodliwymi składnikami, ten misterny mechanizm może zawieść. Aby tego uniknąć, warto zrobić wszystko, aby wesprzeć swój organizm w tej walce i przede wszystkim nie dokładać mu „pracy”.

Efekty picia porannego eliksiru

Regularne picie porannego eliksiru, na który podajemy przepis, pozwala na codzienne, regularne oczyszczanie organizmu i wzmocnienie odporności. W szybkim czasie można także schudnąć nawet 7 kilogramów i odzyskać energię. Dzięki temu eliksirowi możemy wyregulować swój układ trawienny, a nawet złagodzić nietolerancje pokarmowe.

Prosty sposób

Poranny cytrynowy eliksir, o jakim mówimy, to napój który z łatwością można przyrządzić w domowym zaciszu. Należy go wypić rano, zaraz po przygotowaniu, zanim cokolwiek wypijemy lub zjemy. Zastosowanie naturalnych składników (nie: ich przetworzonych zamienników) pozwoli zauważyć nam szybkie rezultaty stosowania porannego cytrynowego eliksiru.

Przyrządzenie porannego cytrynowego eliksiru

Do sporządzenia naszego eliksiru będziemy potrzebować następujących składników:

1 szklanka wody o temperaturze pokojowej,

sok wyciśnięty z jednej cytryny,

1 łyżeczka organicznego octu jabłkowego,

1 łyżeczka organicznego miodu lub kilka kropli stewii (użyj stewii, jeśli walczysz z drożdżakami lub stosujesz dietę o niskiej zawartości cukru),

1 cm korzenia świeżego imbiru lub ¼ łyżeczki zmielonego imbiru.

Wszystkie składniki łączymy ze sobą i wypijamy uzyskany napój. Jeśli po wypiciu eliksiru wystąpi złe samopoczucie lub uczucie duszności, należy zaprzestać stosowania octu jabłkowego. Złe samopoczucie to częsta reakcja organizmu na pozbywanie się toksyn. Po odstawieniu octu należy pić eliksir przez minimum 3 dni, a następnie dodawać ocet, zaczynając od połowy podanej w przepisie objętości. Jeśli niepożądana reakcja znów wystąpi, nie należy w ogóle dodawać octu do eliksiru.

Korzyści płynące z picia porannego cytrynowego eliksiru

Istnieje wiele korzyści płynących z picia takiego eliksiru. Poprawie ulegnie praca naszego układu trawiennego, wątroba z łatwością oczyści się z toksyn, a ciało pozbędzie się nadmiaru tłuszczu. Ponadto, picie naszego napoju może pomóc w regulacji poziomu ciśnienia krwi i uzupełnieniu niedoborów witaminy C. Poziom pH panujący w naszym organizmie ulega wyrównaniu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama