Reklama

Jak przygotować miód z cynamonem na odchudzanie?

Jak zgubić zbędne kilogramy i pozbyć się „otoczki” na brzuchu, pyta prawie każdy. Istnieje wiele sposobów walki z fałdkami tłuszczu. Dla jednych są one skuteczne, a inni szukają jeszcze innych rozwiązań. Ostatnio słychać o skuteczności stosowania cynamonu z miodem jako skutecznego środka w odchudzaniu. W dalszej części artykułu znajdziesz dowiesz się, jak go przygotować i jak stosować.

Składniki które, potrzebujesz do przygotowania napoju:

  • 1 łyżeczka miodu
  • 1/2 łyżeczki cynamonu
  • 1 szklanka wody

Przygotowanie:

Miód jest antyoksydantem i posiada wiele korzyści dla naszego organizmu. Natomiast spożywanie cynamonu może przyczynić się nie tylko do obniżenia wagi, lecz także poziomu cukru we krwi.

Przygotowanie:

W małym garnuszku połącz wszystkie składniki. Postaw na kuchence i doprowadź miksturę do wrzenia. Przecedź ją przez sitko, dzieląc jednocześnie na dwie porcje. Jedną z porcji pij na 30 minut przed śniadaniem, a drugą na 30 minut przed snem.

Miód można dodać surowy po zagotowaniu cynamonu w wodzie.

Miksturę przechowuj w lodówce. Korzystaj z różnorodności smaku miodów, proponowanych przez okolicznych pszczelarzy. Stosując tę miksturę nie zapominaj o odpowiedniej diecie i ćwiczeniach, przynajmniej 3-4 razy w tygodniu po około 1 godzinie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama