Reklama

Jak oczyścić wątrobę za pomocą mikstury z buraków?

Wątroba jest organem, który oczyszcza organizm. Filtruje krew i usuwa z niej toksyny. Mówi się, że wątroba ma 500 funkcji, ale istnieją badania, które wskazują na większą liczbę. Ważne jest, aby zdrowa wątroba, była zdolna do pracy na pełnych obrotach o każdej porze. Oto naturalny sposób na oczyszczenie wątroby za pomocą buraków.

Ten nadzwyczajny środek oparty jest na burakach. Buraki zalecane są osobom, które cierpią z powodu stłuszczenia wątroby.

Do przygotowania mikstury potrzebować będziesz: 700 g buraków, 2 łyżki mąki, 70 g cukru, 100 g rodzynek oraz słój (3 litrowy). Obrane buraki pokrój w kostkę i wrzuć do słoika z pozostałymi składnikami. Następnie zalej wszystkie składniki gorącą wodą. Przykryj słoik gazą, aby mieszanina mogła oddychać. Pozostaw mieszaninę na 6-7 dni do zmacerowania. Mieszaj dwa razy dziennie. Po 7 dniach przelej miksturę do innego słoika.

Zaleca się spożywać trzy łyżki mikstury, trzy razy dziennie. Przechowuj ją w lodówce. Po trzech miesiącach przerwy, można kurację powtórzyć.

Osoby z chorobą nerek i cukrzycą powinny unikać tego sposobu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama