Reklama

Jak oczyścić organizm za pomocą brązowego ryżu?

Sposobów, ziół i produktów oczyszczających organizm jest mnóstwo. Wiele z nich jest skutecznych i polecanych przez specjalistów. My mamy jedną z nietypowych metod jaką jest oczyszczanie za pomocą brązowego ryżu. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.

Tajemnicą brązowego ryżu jest jego krystaliczna struktura. Sprawia ona, że brązowy ryz jest trawiony w jelitach, a nie w żołądku, ponadto działa jak pochłaniacz. Ryż pomoże ci oczyścić jelita, naczynia krwionośne oraz ciało z nagromadzonych toksyn i metali ciężkich.

Jak przygotować ryż

Weź tyle łyżek ryżu ile masz lat. Umyj go i umieść w szklanym słoju. Zalej ryż ciepłą wodą, zamknij słój i wstaw do lodówki na noc. Następnego ranka, odcedź wodę i weź jedną łyżkę ryżu i gotuj przez 3-4 minuty w zwykłej wodzie bez dodatku soli. Zjedz ryż na czczo i rób to codziennie, dopóki nie zjesz całego ryżu. Zawsze przechowuj ryż w lodówce przed jego ugotowaniem.

Brązowy ryż pomoże znormalizować przemianę materii. Jest tylko jedna rzecz do zapamiętania, po zjedzeniu ryżu nie należy niczego jeść ani pić przez 3 godziny. Po dwóch tygodniach jedzenia ryżu zauważysz pierwsze efekty. Poczujesz się lepiej i będziesz mieć więcej energii. Podczas kuracji nie zapomnij pić dużo wody i zielonej herbaty.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama