Reklama

5 sposobów na oczyszczenie organizmu z użyciem wody

Woda jest kluczem do eliminacji toksyn z organizmu. Jest ona najbardziej skuteczną metodą detoksykacji. Oto kilka przepisów dzięki którym oczyścisz organizm, przy czym są bardzo łatwe w przygotowaniu.

Antyrakowe oczyszczanie

Potrzebujesz: 1,8 litra wody, pół szklanki truskawek (przeciętych na pół), pół cytryny (w plastrach) oraz ¼ szklanki liści bazylii. Zalej składniki wodą, wstaw do lodówki i pij w ciągu dnia. W jednym dniu należy wypić całą porcję.

Łatwiejsze oddychanie

Połącz składniki ze sobą w ilości: 1,8 litra wody, 2 listki mięty, 1 pokrojoną limonkę i 1 szklankę arbuza pokrojonego w kostkę. Wstaw do lodówki i zużyj na następny dzień.

Oczyszczanie ciała i umysłu

W blenderze zetrzyj 1 gruszkę, szklankę truskawek i ¼ szklanki rozmarynu. Pij koktajl raz dziennie.

Lepsza koncentracja

Potrzebujesz: 1,8 litra wody, 1 plasterek cytryny, 2 szklanki arbuza skrojonego w kostkę. Zamieszaj składniki ze sobą. Zostaw je w temperaturze pokojowej na godzinę przed spożyciem.

Oczyszczanie żołądka

Potrzebujesz 6 szklanek wody, 1 łyżeczkę startego imbiru, 1 pokrojony ogórek i plasterek cytryny. Włóż do blendera cytrynę, imbir i ogórek, zmieszaj na jednolitą papkę. Wlej mieszankę do wody i wstaw do lodówki na noc. Pij wodę w ciągu dnia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama