Reklama

Co twój ulubiony smak lodów mówi o tobie?

Przed tobą ważna decyzja: na jaki smak lodów masz ochotę? Możesz wybrać klasyczne rozwiązanie – niezawodną wanilię, ale może wolisz coś bardziej wyszukanego, na przykład pistację? Jak właściwie podejmujesz taką decyzję? Okazuje się, że twój zależy od twojej osobowości. Jeśli musiałabyś zdecydować, który jest twoim najbardziej ulubionym, który być wybrała? Zastanów się i sprawdź, co twój wybór mówi o tobie.

Reklama

Waniliowe

Niektórzy mogą uznać cię za nudziarę, ale oni nie wiedzą, że drzemie w tobie wewnętrzna klasyczna piękność. Doceniasz wysoką jakość i minimalizm. Nie jesteś nerwową ani roztrzepaną osobą. Cieszysz się chwilą, ale to spokój i równowagę uznajesz za najistotniejsze wartości.

Czekoladowe

Jesteś osobą pełną radości życia, a także samoświadomą. Masz swoje zdanie na każdy temat i nie boisz się konfrontacji. Twoje mieszkanie to prawdopodobnie przytulne gniazdko, w którym to kuchnia stanowi centrum i twoje królestwo.

Truskawkowe

Twoi przyjaciele postrzegają cię jako lojalną i pełną energii. Jesteś duszą towarzystwa i inicjatorką większości spotkań po szkole czy pracy. Lubisz wykonywać ćwiczenia rano i kochasz zwierzęta.

Kawowe

Jesteś introwertyczką, która uwielbia samotnie zaszywać się z książką w przytulnej kawiarni. Twoje własne towarzystwo w zupełności ci wystarcza. Twój wymarzony wieczór to spokojny spacer lub spotkanie z dawno niewidzianym znajomym przy dobrym piwie.

Miętowe z kawałkami czekolady

Szczerze mówiąc – jesteś cool. Być może nie biłaś rekordów popularności w szkole, ale z całą pewnością należałaś do fajnej paczki. Jesteś zrównoważona, lubisz bieganie, oglądanie piłki nożnej i chodzenie do teatrów. Kochają cię wszyscy wokół, z tobą zawsze można ciekawie spędzić czas.

Ciasteczkowe

Jesteś pomysłowa i roztropna. Posiadasz wiele przedmiotów domowej roboty, których inspiracje znalazłaś w internecie. Jesteś królową niskobudżetowych imprez – wiesz jak urządzić dobrego grilla dla znajomych. Lubisz jasne kolory i duże nadruki, ale nie jesteś głośna ani ekstrawertyczna. Zapewne kochasz psy.

Ciasteczkowo-śmietankowe

Jesteś ślicznotką z poczuciem humoru. Nie odbierasz świata zbyt poważnie, ale lubisz się uczyć i rozwijać, niezależnie od tego, czym się zajmujesz. Nie podążasz za trendami, potrafisz zachować zimną krew w każdej sytuacji.

Karmelowe

Jesteś starą duszą. Prawdopodobnie przepadasz za jogą lub medytacją, a twoja praca stawia przed tobą wyzwania. Jesteś kociarą, a twoja szafa zapewne składa się głównie z czarnych ubrań. Niektórzy mogą się ciebie troszeczkę bać, ale w rzeczywistości jesteś nieco nieśmiałą i troskliwą osobą.

Rocky Road

Jesteś prawdziwą poszukiwaczką przygód. Marzysz o własnym motorze, na którym mogłabyś podróżować po świecie. Mimo iż czasem musisz zmierzyć się z życiowymi przeszkodami, zawsze myślisz pozytywnie. Dopóki istnieją ogniska, namioty i gwieździste niebo, dla ciebie nie ma powodu do narzekania.

Pistacjowe

Może wydawać się, że jesteś nieco wycofana, ale prawda jest taka, że masz silną i niezwykłą osobowość. Jesteś kreatywna i trudna do rozszyfrowania. Prawdopodobnie mieszkasz teraz w mieście, ale marzysz o przeprowadzce na wieś i życiu na łonie natury. Nie lubisz się ograniczać i przyciągasz ludzi podobnych sobie.

Naturalne lody bananowe

Jesteś geniuszem, który prawdopodobnie odżywia się bardzo zdrowo. Może w wolnym czasie biegasz w maratonach lub piszesz bestsellery? Pewnie jedno i drugie. Wszyscy cię kochają. Jesteś chodzącym ideałem i inspiracją dla lokalnych artystów.

Guma balonowa

Właśnie nauczyłaś się jeździć na rowerze i lubisz uciekać na nim przed mamą i tatą. Twój ulubiony film to Minionki, a kiedy dorośniesz będziesz aktorką, piosenkarką albo piłkarzem. Jesteś trochę zła na Jasia, bo nie podzielił się z tobą zabawką. Jaś jest głupi.

Sorbet

Żyjesz w zgodzie z własnym ciałem i dbasz o nie. Szanujesz samą siebie, niezależnie od opinii innych. Hodujesz roślinki – w doniczkach lub w ogrodzie – być może mieszkasz pod lasem lub niedaleko parku. Nie lubisz tłoku i bałaganu.

Nie lubisz lodów

Twoje życie to pasmo niepowodzeń, a twoje serce i dusza to konstrukcje z lodu i kamienia? Lepiej szybko idź po gałkę lodów i poczuj jak smakuje prawdziwa miłość.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama