Reklama

Co twój ulubiony owoc mówi o tobie?

To krótki i zabawny quiz, dzięki któremu dowiesz się, co twój ulubiony owoc mówi o tobie – jaka jest zależność między twoim wyborem, a twoją osobowością. Wszystko, co musimy wiedzieć, to który owoc wybierzesz. Czy znajduje się on na naszej liście? Sprawdź!

Reklama

Pomarańcza

Obieranie pomarańczy czasem może sprawić kłopot, więc jeśli zadajesz sobie tyle trudu, bez wątpienia jesteś osobą cierpliwą i masz silną wolę. Jesteś dokładna, skrupulatna i nie boisz się ciężkiej pracy. Potrafisz być szorstka wobec ludzi, ale jesteś godna zaufania. Za wszelką cenę unikasz konfliktów.

Jabłko

Istnieje wiele różnych odmian jabłek, od kwaśnych i twardych po słodkie i soczyste. Podobnie jest z tobą – cieszysz się wszystkimi smakami życia. Cenisz ekstrawagancję, jesteś impulsywna i wygadana. W grupie jesteś liderem, w trudnych sytuacjach działasz szybko i zdecydowanie. Lubisz podróże, przepełniają cię urok i entuzjazm.

Banan

Podobnie jak banan, który nieco zbyt długo poleży na kuchennej ladzie, masz wiele ukrytych zalet. Jesteś osobą kochającą, ciepłą, delikatną i z natury współczującą. Czasem brakuje ci pewności siebie, wolisz, zupełnie jak banan, ukrywać swoje niedoskonałości. Jesteś dobrym materiałem na partnera i charakteryzuje cię wewnętrzne piękno.

Kokos

Pomyślisz pewnie, że jako wielbicielka kokosów zostaniesz posądzona o posiadanie grubiej skorupy. Słusznie! Jesteś twarda, poważna i rozważna. Lubisz rywalizację, jesteś uparta, bystra i czujna. U swojego partnera najbardziej cenisz inteligencję. Twardo stąpasz po ziemi, więc pasja i uniesienia nie są dla ciebie zbyt istotne.

Ananas

Jeśli masz dość cierpliwości, by odciąć górę od psującego się owocu ananasa i zasadzi go w ziemi, by następnie poczekać, aż wyrośnie nowy owoc, z przygotujesz z niego zdrowy i słodki posiłek. Tak jak ananas, masz wszelkie predyspozycje do tego, by wzrastać i rozkwitać po zetknięciu z jakąkolwiek życiową trudnością. Szybko podejmujesz decyzje i jesteś gotowa do działania. W obliczu niepewności pozostajesz odważna, nie boisz się trudnych zadań. Można na tobie polegać.

Czereśnia

Jesteś słodka i urocza. Czasem musisz zmierzyć się z przeszkodami życiowymi, ale mimo to uważasz, że zabezpieczenie finansowe jest nudne i ograniczające. Masz wybujałą wyobraźnię i wielkie serce. Jesteś szczera i lojalna dla bliskich i przyjaciół. Mało kto dorównuje ci kreatywnością. Uwielbiasz przebywać w domu i tak jak każda czereśnia, uwielbiasz otaczać się swoimi najbliższymi.

Ciemnie winogrona

Jak każde winogrono, wolisz życie w grupie przyjaciół. Jesteś grzeczna i miła, lubisz otaczać się ludźmi, ale umiesz także pokazać pazurki, chociaż nie jesteś pamiętliwa. Kochasz piękno w różnych jego formach, dostrzegasz je w ludziach, naturze i zwierzętach. Jesteś nieco niepokorna i lubisz robić wszystko po swojemu. Twój idealny partner będzie w tym do ciebie podobny.

Brzoskwinia

Jesteś przyjazną i wygadaną duszą towarzystwa. Jesteś bezpośrednia wobec ludzi, ale to tylko dodaje ci uroku. Jesteś niezależna i ambitna, w życiu cenisz nawet drobnostki. Prawdopodobnie lubisz podróże, zwiedzanie sławnych miejsc, a może nawet nie bałabyś się skoku ze spadochronem?

Gruszka

Ostatnia, ale nie mniej ważna - gruszka. Podobnie jak jeden z niedojrzałych owoców gruszy rozsianych po całym trawniku, jesteś kapryśna i masz problem z ukończeniem powierzonych ci zadań. Łatwo wytrącić cię z równowagi, jeśli nie jesteś bardzo skupiona. Łatwo się poddajesz. Zawsze chcesz widzieć natychmiastowe rezultaty. Chociaż szybko nawiązujesz nowe znajomości, równie łatwo je potem zaniedbujesz.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama