Ukryta funkcja półki w Biedronce. Mało kto o niej wie

Pieczywo stanowi podstawowy element diety. Jest niemal w każdym domu. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie śniadania bez świeżego chleba czy bułek. W marketach sieci Biedronka zawsze dostępne jest chrupiące pieczywo. Warto znać ukrytą funkcję szuflad, w których się znajdują. Dzięki temu zakupy będą szybsze i bezproblemowe.

Jakie pieczywo najlepiej wybierać?

Najczęściej spotyka się trzy rodzaje pieczywa: mieszane, pszenne oraz żytnie. Dodaje się do niego różne składniki. Są to suszone owoce, przyprawy czy ziarna słonecznika. To sprawia, że smakuje wyborniej i jest bardziej chrupiące. Chleb czy bułki zawierają spore ilości węglowodanów. Są źródłem energii, pożywieniem dla mózgu i wsparciem dla organów. Pieczywo to także źródło magnezu: reguluje pracę serca i ciśnienie krwi.

Zobacz: Szokujący trend. Biorą zastrzyki w brzuch na odchudzanie, cierpi trzustka i oczy

Reklama

Uporczywe sięganie po pieczywo

W niektórych sklepach Biedronki sięganie po pieczywo jest dość ciężkie. Problemu nie ma do momentu, kiedy półki wypełnione są chlebem czy bułkami. Pod górkę zaczyna się robić, gdy zostają pojedyncze egzemplarze. To duże utrudnienie dla osób starszych lub schorowanych. Sięganie po ostatnią bułkę w najniższej szufladzie bywa uciążliwe. Co wtedy można zrobić?

Ukryta funkcja półki w Biedronce

Nie musisz się gimnastykować, by sięgnąć po ulubione pieczywo. Warto skorzystać ze specjalnego przycisku. Dźwignię wystarczy nacisnąć i wysunąć półkę. Wtedy bez trudu wybierzesz bułki i chleb. Na koniec zamknij szufladę, by pieczywo nie sczerstwiało. Nikt nie będzie chciał takiego kupić, a jedzenie należy szanować. 

Czytaj więcej:

Urodziła dziecko po pięćdziesiątce. Córka musi bronić jej przed hejtem!

Ogrzej dom bez włączania grzejnika. Portfel poczuje ulgę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dobre pieczywo | zdrowe pieczywo | pieczywo razowe | sieć Biedronka
Powiązane porady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama