Reklama

Tradycyjny sposób na choroby układu oddechowego

Wielu ludzi cierpi z powodu różnych chorób układu oddechowego. Astma, alergia, kaszel czy zapalenie płuc może być spowodowane przez infekcję, zakażenia czy palenie papierosów. Na szczęście już od wieków znane jest rozwiązanie wszystkich tych schorzeń. Nasi dziadkowie stosowali skuteczny środek zwalczający kaszel i leczący infekcje układu oddechowego. Chcesz poznać przepis? Oto on:

Jakich składników potrzebujesz?

½ kilograma czerwonej cebuli, ½ kilograma brązowego cukru, 1 i ½ litra wody, dwie cytryny, dwie łyżki syropu z agawy lub siedem łyżek miodu. Nie bój się dodatku cukru, nawet jeżeli jesteś na diecie. W trakcie choroby, nasz organizm bardzo go potrzebuje, a sam cukier pomaga szybko stanąć na nogi i zwalczyć infekcję.

Jak przygotować lekarstwo?

Cukier wsyp do rondelka i ciągle mieszając podgrzewaj na małym ogniu, aż stopi się i przybierze lekko czerwoną barwę .Następnie dodaj cebulę pokrojoną w drobne kawałki i chwilkę gotuj. Na koniec dodaj wodę i ciągle mieszając pozostaw na ogniu, aż woda zmniejszy swoją objętość o ⅓ . Kiedy mieszanka wystygnie dodaj sok z cytryny i syrop z agawy. Dokładnie wymieszaj całość i przelej do szczelnie zamykanego słoika. Pozostaw mieszankę na całą noc.

Jak stosować syrop?

Zaleca się spożywanie jednej łyżki mikstury przed każdym posiłkiem. Dzieci powinny wypijać jedną łyżeczkę, również przed każdym posiłkiem. Terapię stosuj tak długo, aż objawy choroby całkowicie ustąpią. Już po kilku dniach zauważysz znaczną różnicę, a twój organizm będzie ci wdzięczny, za w pełni naturalny syrop.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama