Reklama

Przepis na napój, który pomoże uśmierzyć ból kości i stawów

Jeśli cierpisz z powodu ciągłego bólu stawów i kości, nie możesz spać spokojnie, ani znaleźć odpowiedniej pozycji, to czas najwyższy sięgnąć po sprawdzone, naturalne metody, które pomogą przynieść ulgę. Wiele osób próbuje poradzić sobie z bólem na różne sposoby. Niestety niektórzy sięgają po silne środki przeciwbólowe, które na dłuższą metę wyniszczają żołądek i wątrobę. Innym sposobem, są regularne zabiegi, które obejmują masaż lub laser.

Reklama

Sprawdzone sposoby na ból kości i stawów

Przyczyn bólu możemy również szukać w niewygodnym łóżku, jednak co, jeśli materac został niedawno wymieniony, a poduszka idealnie podtrzymuje całą głowę? Na szczęście są sprawdzone metody, które pozwolą bez większych problemów pozbyć się bólu, nie uszkadzając przy tym innych organów wewnętrznych. Wszystko, co należy zrobić, to przygotować napój składający się z dwóch składników, zwalczający ból kości i stawów.

Jak przygotować napój

?

Przygotowanie napoju jest bardzo proste i nie wymaga od nas większych umiejętności. Składa się on z dwóch składników: wody i sproszkowanego chlorku magnezu, który bez problemu kupimy w aptece. Wystarczy tylko zagotować litr wody w garnuszku, doprowadzić do wrzenia, a następnie ostudzić do temperatury pokojowej i wymieszać z 33 gramami sproszkowanego chlorku magnezu, aż do momentu całkowitego rozpuszczenia.

Ile napoju powinniśmy wypijać?

Napój, który w swoim składzie ma chlorek magnezu, powinny wypijać osoby powyżej dziesiątego roku życia. Dla osób powyżej tego wieku, optymalna ilość napoju to:

- 10-40 lat: pół kubka rano

- 40-70 lat: jedna filiżanka rano

- 70+ : jedna filiżanka rano i jedna filiżanka wieczór

Napój nie powinien kolidować z lekami

Napój ten możemy bez przeszkód wypijać codziennie, aby pomóc sobie złagodzić ból kości i stawów. Już po kilku dniach zobaczymy znaczną poprawę.

Pamiętaj jednak, jeśli bierzesz inne leki, poradź się lekarza czy napój ten nie będzie kolidować z lekami, które zażywasz.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama