Reklama

Naturalny antybiotyk, który niszczy infekcje pęcherza i nerek

Mam zamiar przedstawić ci wspaniały, naturalny środek, który pozwoli ci uporać się z zakażeniem dróg moczowych w szybki i sprawny sposób. Jeśli miałeś kiedykolwiek tego typu infekcję, to wiesz, jak trudna bywa do zniesienia. Ciągle chodzisz do łazienki, nie możesz w pełni opróżnić pęcherza i odczuwasz pieczenie, które z czasem przeradza się w ból. Nawet leki, które przepisuje lekarz, nie działają od razu, a czasami nawet w ogóle, dlatego z pewnością warto przetestować ten naturalny sposób.

Typowe objawy infekcji pęcherza

Zapalenie pęcherza to przypadłość, na którą cierpi co piąta kobieta na świecie. Infekcje są spowodowane bakteriami E.coli i zwykle ustępują samoistnie, jednak w niektórych przypadkach może powstać stan zapalny, wtedy zaczynają się problemy, ból przy oddawaniu moczu, krew w moczu, ból pleców, gorączka i dreszcze.

Jak przygotować środek przeciw infekcjom

Oto sposób, w jaki możesz przygotować świetny naturalny środek przeciwko infekcjom dróg moczowych. Potrzebujesz: oliwę z oliwek, 250 gramów miodu pochodzenia organicznego, 250 gramów skórki z cytryny, 250 gramów korzenia z pietruszki.

Jak przygotować?

Pietruszkę należy posiekać drobno, a następnie wymieszać blenderem wraz z pozostałymi składnikami - aż do uzyskania jednorodnej mieszaniny. Mieszaninę wlej do plastikowego pojemnika - należy przechowywać ją w lodówce.

Unikaj picia kawy

Spożywaj jedną łyżeczkę tego środka codziennie rano na czczo. Kiedy przygotowujesz mieszaninę, upewnij się, że miód jest pochodzenia organicznego, a inne składniki nie zawierają pestycydów. Jeśli nie masz pewności co do ich pochodzenia, umyj je dobrze przy pomocy sody oczyszczonej i ciepłej wody.

W celu przyspieszenia procesu gojenia, unikaj picia kawy oraz jedzenia czekolady podczas leczenia, ponieważ produkty te sprawiają, że bakterie w naszych drogach moczowych rosną szybciej.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama