Reklama

Jak zrobić zieloną herbatę z cynamonem?

Ta cudowna herbata nie tylko pomaga osobom cierpiącym na cukrzyce, lecz również tym którzy mają problem z zakażeniem bakteryjnym i grzybiczym w żołądku. Herbata obniży ciśnienie krwi i pobudzi jelita do pracy. Wspomoże, jeżeli dolegają ci ciągłe zaparcia. Poznaj przepis na herbatę zieloną z cynamonem.

Reklama

Rzeczy, których potrzebujesz

  • 2g zielonej herbaty
  • 1/2 łyżeczki cynamonu
  • 250ml wody

Napój ten wspomaga metabolizm cukru. Pomaga zgubić zbędne kilogramy, spalając tłuszcz. Natomiast cynamon obniża cukier do normalnego poziomu.

Zagotuj wodę i zdejmij ją z ognia. Dodaj liście zielonej herbaty i cynamon. Przykryj kubek pokrywką lub talerzykiem i zostaw do zaparzenia się herbaty przez 5 minut. Przecedź herbatę i wypij. Diabetycy muszą stosować ją przez 30 dni, pijąc 2 szklanki herbaty na dzień. Kurację można powtórzyć kiedy tylko zechcesz.

Zielona herbata z cynamonem może zapobiegać chorobom serca, obniżyć cholesterol i wysokie ciśnienie krwi. Zmniejsza ryzyko stwardnienia tętnic, zapobiega rakowi i problemom gastrycznym. Łagodzi biegunki i zapobiega infekcjom. Warto po nią sięgnąć.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama