Reklama

Jak zrobić miksturę z miodu i cynamonu na różne dolegliwości?

Jest to receptura, która łączy miód i cynamon. Połączenie tych dwóch składników leczy różne choroby. Zapobiega zawałom serca, obniża poziom cholesterolu, wspomaga układ oddechowy i wzmacnia serce. Składniki te nie mają czasu ważności, a dzięki zdolności krystalizowania mają długi czas przydatności do spożycia. Oto kilka sposobów zastosowania mikstury.

Wiele znanych firm farmaceutycznych nie chce uznać, że miód i cynamon leczą wiele chorób oraz mają ogromny wpływ na organizm człowieka. Choroby, które możesz leczyć tą miksturą to:

Zapalenie pęcherza moczowego

Jeśli chcesz się pozbyć zapalenie pęcherza moczowego, wówczas 2 łyżeczki cynamonu i 1 łyżeczkę miodu zamieszaj w szklance ciepłej wody. Ta kombinacja skutecznie niszczy bakterie zgromadzone w pęcherzu. Pij szklankę dziennie, przez tydzień.

Choroby serca

Zapobiegniesz chorobom serca przyjmując miksturę przygotowaną z połowy łyżeczki cynamony i łyżeczki miodu. Przyjmuj miksturę codziennie przez długi czas (1-2lata). Stosując ją zapobiegniesz zawałowi serca, obniżysz cholesterol i wzmocnisz serce.

Przeziębienie

Pozbądź się przeziębienia stosując kombinację miodu i cynamonu przez 3 dni. Miksturę sporządź z łyżki ciepłego miodu i szczypty cynamonu. Mieszanina ta nie tylko uwolni cię od przeziębienia, lecz również oczyści zatoki.

Artretyzm

Jeśli doskwiera ci artretyzm spożywaj miksturę z miodu i cynamonu. Przygotuj 2 łyżki miodu i 1 łyżeczkę cynamonu, rozmieszaj je w szklance gorącej wody. Napój pij rano i wieczorem.

Cholesterol

Aby obniżyć cholesterol trzeba zrobić napój z 3 łyżeczek cynamonu i 2 łyżek miodu wymieszanych w 500ml wody. Mieszanina jest bardzo skuteczna dla osób z wysokim poziomem cholesterolu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama