Reklama

Jak wyregulować pracę tarczycy z pomocą czerwonej cebuli?

Od pracy tarczycy zależy funkcjonowanie całego układu hormonalnego. Gdy w twoim organizmie jest wystarczająca ilość jodu, wówczas nie masz z tym problemu. Niski poziom jodu w organizmie objawia się chorobami tarczycy, chronicznym zmęczeniem oraz zaburzeniami równowagi hormonalnej. Jeśli masz problemy ze strony tarczycy, ten domowy sposób jest właśnie dla ciebie.

Reklama

Przywróceniu normalnego funkcjonowania tarczycy pomagają produkty zawierające jod. Produkty, które go zawierają to glony, ryby morskie, winogrona, jabłka, szczaw, szparagi oraz cebula. Dzieci i kobiety w ciąży powinny przyjmować duże ilości jodu w codziennej diecie.

Sposób ten opiera się na czerwonej cebuli. Potrzebować będziesz tylko 500g startej cebuli oraz sterylną gazę. Sposób jest na tyle skuteczny, że po miesiącu jego stosowania odczujesz znaczną różnicę.

Czerwoną cebulę ścieramy w blenderze, mikserze lub maszynce do mięsa. Otrzymaną pastę z cebuli przełóż na gazę. Kompres przyłóż do gardła i trzymaj przez 2 godziny. Do przytrzymania kompresu użyj bandaża lub szalika, który dodatkowo utrzyma ciepło.

Okład należy przykładać dwa razy w tygodniu przez miesiąc.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama