Reklama

Jak wykorzystać folię aluminiową w celach leczniczych?

Jak pozbyć się dokuczliwego bólu w stawach? Może jesteś przeziębiony? Jest na to tani i prosty produkt, folia aluminiowa. Folia aluminiowa to unikalny materiał. Zastosowanie foli aluminiowej to chyba najtańsza metoda i nie powinniśmy wątpić w jej skuteczność. Więcej dowiesz się czytając artykuł.

Ból stawów Bolą cię stawy? Owiń miejsce bólu folią aluminiową, błyszczącą stroną. Wzmocnij folię bandażem i zostaw na kilka godzin. Procedurę wykonuj przez 10-12 dnia, a następnie zrób dwu tygodniową przerwę. Jeśli to konieczne przeprowadź procedurę raz jeszcze.

Przeziębienie W sezonie jesienno-zimowym często dopada nas przeziębienie. Jeśli czujesz się niewyraźnie sięgnij po folię aluminiową, która będzie ciekawą alternatywą niż antybiotyk. Owiń swoje stopy w kilka warstw folii i zostaw ją na około godzinę. Następnie zdejmij folię, a za dwie godziny powtórz proces raz jeszcze. Zabieg powtarzaj przez 6-7 dni, aż objawy ustąpią lub gdy poczujesz się lepiej.

Zmęczenie Jak pozbyć się zmęczenia z pomocą folii aluminiowej? Potnij fragment foli na cienkie paski i włóż je do lodówki w celu schłodzenia. Po schłodzeniu przyłóż je na policzki. Gdy poczujesz się zrelaksowana, zdejmij folię z twarzy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama