Reklama

Jak usunąć pasożyty z organizmu?

Jeśli często poszukujesz czegoś słodkiego do zjedzenia, wiedz, że nie jesteś jedyny. Jednak niektórzy z nas przewlekle łakną słodyczy. Być może jest to uzależnienie, ale to również może świadczyć o obecności pasożytów w naszym organizmie. Opracowano naturalną metodę, dzięki której zmniejszymy ilość pasożytów bytujących w naszym organizmie. W dalszej części artykułu dowiesz się, jak przygotować i stosować kurację oczyszczającą.

Nadmierne spożycie cukru przyczynia się do gromadzenie śluzu w organizmie. Nadmiar cukru jest doskonałą pożywką dla bakterii i pasożytów, oferując doskonałe warunki do rozmnażania i reprodukcji bakterii. Co gorsze, im więcej tłuszczu w organizmie, pasożytów jest jeszcze więcej.

Jeśli szukasz skutecznego środka do walki z pasożytami, przyroda przychodzi nam z pomocą. Daje nam dwa potężne składniki: nasiona lnu i goździki. Do zastosowania ich kuracji potrzebujemy: 100g nasion lnu i 10g goździków.

Nasiona i goździki mielimy w młynku do kawy, na proszek. Bierzemy 2 łyżki otrzymanego proszku codziennie przez 3 dni. Proszek możemy rozpuścić w szklance ciepłej wody lub dodać do jogurtu naturalnego, bez dodatków. Po trzech dniach spożywania mieszanki robimy trzydniową przerwę. Cała procedura powinna trwać 30 dni. Zabieg powtarzaj kilka razy w roku, by trzymać pasożyty z daleka.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama