Reklama

Jak stosować żelatynę na ból stawów?

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś bólu w kościach i mięśniach? Jeśli szukasz naturalnego sposobu na rozwiązanie tego problemu, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Ten znany i bardzo skuteczny sposób stosowany był od dawna. Żelatyna to bardzo skuteczny lek w szybkim zwalczaniu bólu.

Reklama

Sposób ten pomoże ci złagodzić ból mięśni, stawów i prawie każdego bólu związanego z układem kostnym. Wszystko czego potrzebujesz to żelatyna spożywcza, którą znajdziesz w każdym sklepie.

Jak przygotować miksturę?

Przygotuj miksturę wieczorem. Do ¼ szklanki zimnej wody, wsyp 4 łyżeczki bezzapachowej żelatyny spożywczej. Dokładnie zamieszaj i zostaw do zastygnięcia na noc w pomieszczeniu o pokojowej temperaturze. Rankiem żelatyna powinna zamienić się w galaretkę. Zjedz bądź wypij żelatynę na pusty żołądek. Dla łatwiejszego spożycia żelatyny, możesz do niej dodać odrobinę soku lub miodu.

Ile powinna trwać kuracja

Już po tygodniu odczujesz znaczną różnicę. Z czasem bóle mięśni, stawów, pleców itp. powinny ustać. Kuracja powinna trwać przynajmniej miesiąc. Kiedy po pierwszym tygodniu ból przestanie ci doskwierać, nie zaniechaj kuracji. Jeśli to będzie konieczne powtórz kurację po sześciu miesiącach.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama