Reklama

Jak oczyścić wątrobę za pomocą cytryny i oliwy z oliwek?

Wątroba poprawia i stymuluje trawienie pokarmu. Oczyszcza także krew i eliminuje z niej toksyny. Jeśli chcesz, by twoja wątroba dobrze pracowała, powinno się ją oczyszczać każdego dnia. Jednym z takich sposobów jest picie oliwy z oliwek z sokiem z cytryny. Dowiedz się, jak możesz wspomóc wątrobę.

Reklama

Rzeczy, których potrzebujesz

  • 1 ząbek czosnku
  • 1/2 czerwonego grejpfruta
  • 2 cytryny
  • 1 szklanka wody
  • 2 łyżki oliwy z oliwek

Przed przystąpieniem do oczyszczania należy przez 24 godziny pić tylko filtrowany, naturalny sok jabłkowy. Do powstania mikstury oczyszczającej dajemy ząbek czosnku i połowę obranego czerwonego grejpfruta. Z grejpfruta wyciągamy również pestki.

Myjemy cytryny. Przekrawamy je na połówki i wyciskamy sok. Wrzucamy wszystkie składniki do blendera i miksujemy. Gdy otrzymamy jednolitą masę dolewamy szklankę wody. Dodajemy również oliwę i sok z cytryny.

Pij natychmiast po przyrządzeniu, inaczej płyn się rozdzieli. Następną porcję przygotuj wieczorem. W ciągu dnia nie jedz nic ciężkostrawnego. Pij dużo wody, herbat ziołowych i warzywnego bulionu jeśli czujesz głód. Po wypiciu mikstury połóż się na 30 minut. Zapobiegnie to nudnościom po wypiciu oliwy z oliwek i cytryny.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama