Reklama

Jak obniżyć ciśnienie krwi w ciągu 5 minut?

Wysokie ciśnienie krwi to problem znany sporej grupie ludzi. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele. Aby unormować ciśnienie trzeba zmienić dietę i pomyśleć o zdrowym stylu życia. Lecz to nie zawsze działa. Poznaj prosty sposób na szybkie obniżenie ciśnienia krwi.

Problem nadciśnienia jest dość powszechny i dotyczy także ludzi w młodym wieku. Unikalna metoda obniżania ciśnienia wywodzi się z medycyny chińskiej. Żeby ją zastosować, musisz znaleźć odpowiednie linie twarzy, które należy masować.

Punkty 1 i 2 Linia z punktu 1 do 2, zaczyna się nieco poniżej płatka ucha i prowadzi w dół do szyi. Wyznaczoną linię nie uciskaj, tylko delikatnie dotykając przesuwaj po niej palcami. Powtórz procedurę 10 razy po obu stronach głowy.

Punkt 3 Następna linia zaczyna się na wysokości płatka ucha (około 1 cm od ucha). Należy delikatnie, nie naciskając mocno na skórę, wykonywać ruchy po okręgu w kierunku nosa. Masaż wykonuj po obu stronach głowy przez 5 minut. Podczas masażu spróbuj się zrelaksować. Jest to proste i nieszkodliwe ćwiczenie, które powoduje, że krążenie krwi wraca do stanu idealnego.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama