Reklama

Jak obniżyć ciśnienie krwi w ciągu 5 minut?

Wysokie ciśnienie krwi to problem znany sporej grupie ludzi. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele. Aby unormować ciśnienie trzeba zmienić dietę i pomyśleć o zdrowym stylu życia. Lecz to nie zawsze działa. Poznaj prosty sposób na szybkie obniżenie ciśnienia krwi.

Reklama

Problem nadciśnienia jest dość powszechny i dotyczy także ludzi w młodym wieku. Unikalna metoda obniżania ciśnienia wywodzi się z medycyny chińskiej. Żeby ją zastosować, musisz znaleźć odpowiednie linie twarzy, które należy masować.Punkty 1 i 2 Linia z punktu 1 do 2, zaczyna się nieco poniżej płatka ucha i prowadzi w dół do szyi. Wyznaczoną linię nie uciskaj, tylko delikatnie dotykając przesuwaj po niej palcami. Powtórz procedurę 10 razy po obu stronach głowy.

Punkt 3. Następna linia zaczyna się na wysokości płatka ucha (około 1 cm od ucha). Należy delikatnie, nie naciskając mocno na skórę, wykonywać ruchy po okręgu w kierunku nosa. Masaż wykonuj po obu stronach głowy przez 5 minut. Podczas masażu spróbuj się zrelaksować. Jest to proste i nieszkodliwe ćwiczenie, które powoduje, że krążenie krwi wraca do stanu idealnego.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama