Reklama

Jak naturalnie poprawić wzrok i wygląd skóry?

Wielu ludzi uskarża się na problemy ze skórą oraz wzrokiem podczas trwania ich życia. Jeśli również masz takie problemy, zalecamy stosowanie tej silnie wpływającej na organizm receptury, która posiada również wiele innych, pozytywnych efektów. Poniższa receptura poprawi twój wzrok, a nawet może sprawić, że przestaniesz nosić okulary. Receptura nie tylko wyostrzy wzrok, lecz sprawi także, że twoja cera będzie wyglądać młodziej i zdrowiej.

Reklama

Recepta jest niezwykle tania, łatwa do zrobienia i ogólnie dostępna, więc każdy może stworzyć ją w domu. Najlepsze w niej jest to, że wszystkie składniki są zdrowe i naturalne.

Będziesz potrzebować: 200 ml oleju lnianego, 2 cytryny, 3 ząbki czosnku, Litrowy słoik miodu, 200 ml wody

Sposób przygotowania:

Obierz i zagotuj cytryny. Dodaj do tego ząbki czosnku. Następnie powinieneś dodać miód i olej lniany. Dokładnie wszystko ze sobą wymieszać. Wlej miksturę do słoika i miej na uwadze, aby trzymać ją w zimnym i ciemnym miejscu, najlepiej w lodówce. Zażywaj łyżeczkę przed każdym posiłkiem. Pamiętaj, aby nie mieszać mikstury metalową łyżeczką, ponieważ zabija to wiele składników odżywczych zawartych w recepturze.

Osoby stosujące miksturę, twierdzą, że ich wzrok polepszył się z -4 do -2 dioptrii. Poprawie uległa także cera, stając się gładszą i bardziej miękką.

Receptura obniża też poziom wypadania włosów. Badane osoby stwierdziły, że jakość ich włosów znacząco się poprawiła, dając włosom również błysk i ładny wygląd.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama